شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:15 منتشر شده در مورخ: 1399/04/17 شناسه خبر: 1624343
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری:

مرجعیت شیعه همواره در خط مقدم مقابله با استکبار جهانی بوده است/ نقش برجسته آیت الله سیستانی در وحدت ملی عراق

مرجعیت شیعه همواره در خط مقدم مقابله با استکبار جهانی بوده است/ نقش برجسته آیت الله سیستانی در وحدت ملی عراق
امان الله علیمرادی با بیان اینکه مرجعیت شیعه در طول تاریخ، در خط مقدم مقابله با استکبار جهانی و مزدوران آنان‌ بوده است، گفت: نقش حضرت آیت الله العظمی سیستانی با نفوذ کلمه و قدرت معنوی، در وحدت ملی عراق و ایستادگی در مقابل نقشه های دشمنان مستکبر، برجسته و ممتاز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین امان الله علیمرادی در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به اهانت اخیر یکی از نشریات عربستان سعودی به حضرت آیت الله العظمی سیستانی گفت: مرجعیت شیعه در طول تاریخ، در خط مقدم مقابله با استکبار جهانی و مزدوران آنان‌ بوده است.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: اکنون نقش حضرت آیت الله العظمی سیستانی با نفوذ کلمه و قدرت معنوی، در وحدت ملی عراق و ایستادگی در مقابل نقشه های دشمنان مستکبر، برجسته و ممتاز است.

وی ادامه داد: بدون شک، این گونه اهانت ها که از روی دشمنی نسبت به مرجعیت دینی شیعه است از نفوذ معنوی مرجعیت در میان شیعیان و مردم عراق نمی کاهد.

حجت الاسلام و المسلمین علیمرادی بیان کرد: این اهانت وقیح، نزد همه حق طلبان محکوم است و خداوند طول عمر با برکت برای آن مرجع عالیقدر کرامت کند.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری در پایان خاطر نشان کرد: خداوند با فرج حضرت صاحب الامر(عج) مستضعفین عالم را عزیز گرداند و با استقرار حکومت حق، مستکبران و طواغیت را نابود کند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1624343
ارسال نظر
نظرات