شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:09 منتشر شده در مورخ: 1399/04/15 شناسه خبر: 1623908
نماینده زنجان خبر داد؛

گرانی؛ محور اصلی طرح سوال از رئیس جمهور/ طرح ساماندهی مسکن در آینده نزدیک تقدیم مجلس می‌شود

گرانی؛ محور اصلی طرح سوال از رئیس جمهور/ طرح ساماندهی مسکن در آینده نزدیک تقدیم مجلس می‌شود
طاهری نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با اشاره به آماده سازی طرح مسکن گفت: این طرح در آینده نزدیک به مجلس ارائه می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مصطفی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; در مورد امضای طرح سوال از رئیس جمهور اظهار کرد: موضوعات طرح سوال از رئیس جمهور مربوط به بحث‌های گرانی و موعات بین‌المللی و مسکن است.

وی در مورد تصمیمات اخیر مجلس در خصوص چالش‌های گرانی تصریح کرد: موضوع صحبت با وزارت صمت و طرح موضوع گرانی و اعلام تذکر مطرح است و مجلس به موضوع نظارتی بیشتر تاکید دارد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی همچنین در مورد مطرح شدن موضوع گرانی مسکن در کمسیون‌ عمران گفت: طرحی برای کاهش قیمت مسکن آماده شده و اگر این طرح به مرحله اجرایی برسد قطعا در کاهش قیمت مسکن تاثیر گذار خواهد بود.

وی با بیان اینکه طرح تهیه شده واقعا طرح تاثیر گذاری بوده و خارج از شعار است گفت: امروز امضای اعضای کمسیون برای ارائه این طرح به مجلس جمع آوری شده است.

طاهری خاطرنشان کرد: این طرح در آینده نزدیک به مجلس جهت تصویب ارائه می‌شود و با تصویب آن برای اجرای آن به دولت تقدیم خواهد شد.

وی گفت: این طرح هم موجب جلوگیری از افزایش قیمت مسکن می‌شود و هم با اجرای بخش‌های آن جلوی احتکار مسکن گرفته شده و امید کاهش قیمت مسکن افزایش می‌یابد.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1623908
ارسال نظر
نظرات