شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:25 منتشر شده در مورخ: 1399/04/12 شناسه خبر: 1623184
استاندار مرکزی؛

رزمایش «کمک مؤمنانه» نشان از زنده‌بودن فرهنگ انقلابی و اسلامی ملت ایران دارد

رزمایش «کمک مؤمنانه» نشان از زنده‌بودن فرهنگ انقلابی و اسلامی ملت ایران دارد
آقازاده استاندار مرکزی گفت:رزمایش کمک مؤمنانه در ترویج فرهنگ انقلابی و اسلامی بسیار مؤثر است و خوشبختانه شاهد این هستیم بسیاری از ملت‌ها از این فرهنگ الگوبرداری کرده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی ظهر امروز در آئین آغاز چهارمین مرحله از رزمایش کمک مؤمنانه در مصلی اراک گفت: بافرمان مقام معظم رهبری مبنی بر راه‌اندازی رزمایش کمک مؤمنانه و مواسات خوشبختانه شاهد یک لبیک عمومی به ندای ایشان در کشور بودیم که هم مسئولین و هم مردم در این صحنه به‌خوبی درخشیدند.

وی ادامه داد: در استان مرکزی هم با وحدت و انسجامی که برقرار بود در سه مرحله از رزمایش بیش از ۱۲۵ هزار بسته معیشتی توزیع شد که با مرحله چهارم این تعداد به بیش از ۱۴۵ هزار بسته خواهد رسید و قابل‌تقدیر است.

رزمایش کمک مؤمنانه نشان از زنده‌بودن فرهنگ انقلابی و اسلامی ملت ایران دارد

آقازاده تصریح کرد: خوش درخشیدن ملت در کمک به یکدیگر که در طول دوران مبارزه با کرونا و خصوصاً رزمایش کمک مؤمنانه انجام شد نشان از زنده‌بودن فرهنگ انقلابی و اسلامی ملت ایران دارد که این فرهنگ ملت را در مقایسه با سایر ملت‌ها برتری داده است.

وی افزود: رزمایش کمک مؤمنانه در ترویج فرهنگ انقلابی و اسلامی بسیار مؤثر است و خوشبختانه شاهد این هستیم بسیاری از ملت‌ها از این فرهنگ الگوبرداری کرده‌اند.

استاندار مرکزی با اشاره به اقدامات انجام‌شده در راستای مقابله با بیماری کرونا در سطح این استان گفت: در استان مرکزی با هدایت‌های نماینده محترم ولی‌فقیه در استان خوشبختانه شاهد موفقیت‌ها و اقدامات بسیار خوبی در مبارزه با کرونا و کمک به آسیب دیدگان کرونایی بودیم که باید این کمک‌ها به‌طور مستمر تا کاهش آسیب‌ها ادامه‌دار باشد.

آقازاده اظهار داشت: در طول این چهار ماه خوشبختانه گروه‌های مختلف ازجمله دستگاه‌ها و نهادها به وظایف خود به‌خوبی عمل کردند اما آن چیزی که اهمیت دارد حفظ تمرکز در توزیع بسته‌های معیشتی است که بسیار مورد تأکید می‌باشد لذا فرمانداران، فرماندهان سپاه شهرستانی و سایر دستگاه‌ها باید این تمرکز بر توزیع را حفظ کنند و با همین انسجامی که تاکنون وجود داشته پیش روند و بخش‌های خصوصی، تولیدی و شرکت‌ها هم در حول این محور باشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: متأسفانه امروز شاهد وضعیت خوبی برای افراد کم‌درآمد ازنظر اقتصادی نیستیم و لذا این‌گونه رزمایش‌ها در بهبود وضعیت شرایط بسیار مؤثر است و همه باید کمک کنیم تا عادی شدن شرایط این اقدامات خیرخواهانه ادامه‌دار باشد.

انتهای پیام/

 

https://old.dana.ir/1623184
ارسال نظر
نظرات