شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:50 منتشر شده در مورخ: 1399/04/12 شناسه خبر: 1623087
استاندار یزد در مراسم کلنگ زنی مدرسه خیری شهوازیان:

نیاز کشور به خیرین، فراتر از امر مدرسه‌سازی است

نیاز کشور به خیرین، فراتر از امر مدرسه‌سازی است
طالبی استاندار یزد در مراسم کلنگ زنی مدرسه خیری شهوازیان گفت: نیاز کشور به خیرین، فراتر از امر مدرسه‌سازی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، محمدعلی طالبی، استاندار یزد در مراسم کلنگ زنی مدرسه خیری شهوازیان که با حضور این خیر ارجمند و جمعی از مسئولین استان برگزار شد گفت: باید از اقدامات خیرخواهانه جناب شهوازیان و خانواده گران‌قدر ایشان که امروز با آغاز احداث پروژه آموزشی دیگری ما را دورهم جمع کرده‌اند، تشکر کنم.

وی با اشاره به اینکه با توجه به نیازهای دانش آموزان و نظام تعلیم و تربیت استان، امیدواریم اقدامات خیرخواهانه خیرین یزدی در این حوزه‌ها ادامه داشته باشد، اظهار داشت: ما به‌عنوان دولت در کنار انجام وظایف خود در این حوزه‌ها، فضایی را فراهم می‌کنیم تا خیرین مدرسه‌ساز استان بتوانند اقدامات خود را به‌خوبی سامان دهند.

طالبی بابیان اینکه نیاز ما به خیرین و سرمایه‌های اجتماعی این‌چنینی فراتر از مدرسه‌سازی است افزود: خوشبختانه در تمامی موضوعات شاهد اثرگذاری خیرین هستیم و همچنین فراتر از مدرسه‌سازی، بسیاری از کارهای عام‌المنفعه با حضور و مشارکت خیرین صورت گرفته است.

استاندار یزد به اثرگذاری حضور خیرین در بحران‌های اخیر کشور و مقابله با بیماری کرونا اشاره کرد و ادامه داد: در بحران کرونا و با حضور خیرین و کمک‌های آن‌ها، بسیاری از مشکلات و مسائل فرا روی کادر بهداشت و درمان و خانواده‌های آسیب‌پذیر مدیریت و برطرف شد.

وی خاطرنشان کرد: تلاش خیرین در زمینه تولید و ایجاد اشتغال حرکتی خیرخواهانه است چراکه تلاش‌هایی که برای رونق صنعت انجام می‌شوند ماهیتاً اقداماتی ارزشمند بوده و تولیدکنندگان ایثارگرانه سرمایه خود را در اختیار کشور قرار داده‌اند.

انتهای پیام/
 

https://old.dana.ir/1623087
ارسال نظر
نظرات