شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 09:59 منتشر شده در مورخ: 1399/04/12 شناسه خبر: 1623067
فرماندار جویبار:

جمعه‌بازار جویبار به‌صورت آزمایشی در میدان میوه و تره‌بار بازگشایی می‌شود

جمعه‌بازار جویبار به‌صورت آزمایشی در میدان میوه و تره‌بار بازگشایی می‌شود
گفت: جمعه‌بازار این هفته به‌صورت آزمایشی و با رعایت فاصله‌گذاری و پروتکل بهداشتی در محل میدان میوه و تره‌بار جویبار برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ،سید علی اسد صبح امروز در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا که با محوریت ساماندهی جمعه‌بازار برگزار شد اظهار کرد: با توجه به مراجعات مکرر کسبه و بازاریان مبنی بر درخواست بازگشایی جمعه‌بازار و همچنین مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا جمعه‌بازار جویبار این هفته با رعایت پروتکل بهداشتی و به‌صورت آزمایشی در محل میدان میوه و تره‌بار جویبار برگزار خواهد شد.
 
وی بیان کرد: به علت شیوع ویروس منحوس کرونا کلیه کسبه‌های کم‌خطر شامل: خواربار، خشکبار، سبزی، صیفی و پوشاک در مرحله اول با اخذ گواهی فعالیت جمعه‌بازار از شهرداری جویبار بازگشایی خواهد شد.
 
فرماندار جویبار تأکید کرد: فعالیت اصناف پرخطر از قبیل مواد غذایی،پروتئین مرغ، ماهی و مواد غذایی فاسدشدنی در این هفته امکان عرضه ندارند.
 
 
اسد در مورد انتخاب مکان جدید برای جمعه‌بازار گفت: انتخاب این مکان به دلیل مشخص بودن ورودی و خروجی افراد است که با پرپایی چادر سلامت و انجام تب سنجی برای همه افراد از ورود افراد ناقل و مبتلا جلوگیری شود.
 
وی خواستار همکاری همه دستگاه‌های مرتبط جهت آماده‌سازی این مکان برای برگزاری جمعه‌بازار این هفته با رعایت پروتکل بهداشتی شد.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1623067
ارسال نظر
نظرات