شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:13 منتشر شده در مورخ: 1399/04/11 شناسه خبر: 1622757
مدیرکل صدا وسیمای مرکز یزد خبر داد

سریال شهید صدوقی در یزد ساخته می‌شود

سریال شهید صدوقی در یزد ساخته می‌شود
احمد پهلوانیان گفت: قرار است تفاهم‌نامه سریال شهید صدوقی به مناسبت کنگره 4 هزار شهید استان یزد امضا شود و به سمت عملیاتی شدن برود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، احمد پهلوانیان مدیرکل صدا وسیمای مرکز یزد در گفتگو با خبرنگار یزدسا گفت: در حوزه فنی قرار است تفاهم‌نامه‌ای بین سازمان صدا وسیما و استانداری امضا شود تا به ما کمک کنند.

وی افزود: در حوزه سریال‌سازی نیز، ما پیشنهاد تولید سریال شهید صدوقی را ارائه کرده‌ایم و موافقت‌های اولیه صورت گرفته است.

مدیرکل صدا وسیمای مرکز یزد با بیان اینکه تفاهم‌نامه تولید سریال به استانداری ارسال شده و قرار است بزودی طی جلسه‌ای با حضور مسئولین تصمیم‌گیری شود، اظهار داشت: قرار است تفاهم‌نامه سریال شهید صدوقی به مناسبت کنگره 4 هزار شهید استان یزد که امسال در یزد برگزار می‌شود امضا شود و به سمت عملیاتی شدن برود.

پهلوانیان خاطرنشان کرد: علاوه بر استانداری، نهادهای دیگر مانند سپاه پاسداران و بیت شهید صدوقی نیز قرار است در این زمینه با صدا وسیما همکاری کنند.

گفتنی است چندی قبل مدیرکل صدا وسیمای مرکز یزد از عدم حمایت مسئولین استان جهت تولید سریال شهید صدوقی ابراز گلایه کرده بود.

پهلویانیان در پاسخ به این سئوال که آیا صدا وسیمای استان در زمینه تأمین مالی کمبودهایی دارد یا خیر، گفته بود: حمایت استان از سازمان‌ها و نهادهایی که باید در بودجه‌ها و پوشش‌ها از صدا و سیمای استان یزد حمایت بکنند در ردیف‌های آخر است در حالی که صدا وسمای یزد در بخش‌های مختلف و رتبه‌هایی که کسب می‌کند در ردیف‌های اول کشور است.

وی با اشاره به اهتمام صدا وسیمای مرکز یزد جهت تولید سریال شهید صدوقی اظهار کرده بود: به عنوان مثال ما چندین مرتبه پیگیری کردیم که سریال‌هایی را در یزد برای معرفی فرهنگ، معماری، بافت تاریخی و ظرفیت‌هایی که در یزد وجود دارد تولید کنیم که خیلی از آن‌ها حتی به مراحل آخر هم رسید اما متأسفانه در مراحل آخر که مربوط به استان بود، به نتیجه‌ای نرسیدیم.

انتهای پیام/
 

 

https://old.dana.ir/1622757
ارسال نظر
نظرات