شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 13:16 منتشر شده در مورخ: 1399/04/11 شناسه خبر: 1622733
رییس سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری سبزوار خبرداد؛

افزایش 30 درصدی نرخ کرایه بار و تاکسی‌ها در سبزوار

افزایش 30 درصدی نرخ کرایه بار و تاکسی‌ها در سبزوار
استیری از افزایش 30 درصدی نرخ کرایه و وسایل نقلیه عمومی در سبزوار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  استیری رییس سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری سبزوار در گفت‌وگو با صبح توس؛  بابیان اینکه افزایش نرخ کرایه ناوگان حمل‌ونقل عمومی در سبزوار به تصویب شورای شهر رسیده است و اکنون به متصدیان و رانندگان ابلاغ‌شده است اظهار داشت: نرخ کرایه ناوگان حمل  نقل عمومی نسبت به سال گذشته از افزایش 30درصدی برخوردار شده است.

وی ادامه داد: این افزایش پس از تصویب در شورای شهر به تصویب هیئت تطبیق فرمانداری نیز رسیده  و شامل کلیه ناوگان حمل‌ونقل عمومی نظیر تاکسی‌ها ،تاکسی بی‌سیم‌ها و تاکسی‌تلفنی‌ها نیز می‌شود.

استیری بابیان اینکه محاسبه نرخ کرایه بر اساس نرخی مصوب بوده و محاسبه آن با استفاده از تاکسی‌مترهای نصب‌شده در تاکسی‌ها است تأکید کرد: هرگونه عدم استفاده از تاکسی‌متر توسط رانندگان تاکسی تخلف محسوب شده و شهروندان می‌توانند کد اختصاصی تاکسی متخلف را به واحد شکایات سازمان معرفی کرده تا به شکایت آن‌ها رسیدگی شود.

وی همچنین در خصوص استفاده از ناوگان اتوبوس‌رانی در سبزوار تصریح کرد: کرایه مصوب برای اتوبوس‌های درون‌شهری 650تومان است که می‌بایست با استفاده از کارت بلیط پرداخت شود و در غیر این صورت کرایه به‌صورت نقدی و به ازای هر نفر 1000 تومان محاسبه خواهد شد.

گفتنی است در چند هفته گذشته و با توجه به عدم ابلاغ مصوبات از سوی هیئت‌رئیسه مستعفی حواشی برای شهر و ازجمله رانندگان تاکسی در پی اجرایی نشدن افزایش نرخ کرایه‌ها ایجادشده بود که این موضوع اعتراض رانندگان تاکسی و موجب تجمع آن‌ها شده بود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1622733
ارسال نظر
نظرات