شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 14:09 منتشر شده در مورخ: 1399/04/09 شناسه خبر: 1622241

حسن روحانی هدیه‌هایش را به میراث فرهنگی بخشید

حسن روحانی هدیه‌هایش را به میراث فرهنگی بخشید
معاون وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از موافقت حسن روحانی برای تحویل هدایای نفیس و ارزشمند به رئیس جمهور در دوره‌های مختلف به وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدحسن طالبیان معاون  وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام کرد: پس از سال‌ها تلاش، در پی پیشنهاد وزیر میراث‌فرهنگی برای تحویل آثار نفیس، فاخر و ارزشمند هدیه‌شده به رئیس جمهور در دوره‌های مختلف به این وزارتخانه، حسن روحانی با این پیشنهاد موافقت کرد.

وی ادامه داد: از این رو برای نخستین بار هدایای فاخر و نفیس مذکور اهدایی به رئیس جمهور به عنوان اموال میراث‌فرهنگی ایران به امنای اموال وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تحویل خواهد شد.

طالبیان ضمن قدردانی ویژه از رئیس جمهور برای موافقت با این اقدام فرهنگی که نقطه عطفی برای کشور و امیدواری برای تداوم این تصمیم و سنت فرهنگی در آینده خواهد بود، اظهارداشت: این اشیا و هدایا به محض تحویل در سامانه جام موزه‌های کشور ثبت می‌شود و پس از برنامه‌ریزی‌های لازم و طراحی فضای نمایشی، بزودی برای عموم مردم به نمایش گذاشته خواهد شد.

انتهای پیام/ا

https://old.dana.ir/1622241
ارسال نظر
نظرات