شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 10:32 منتشر شده در مورخ: 1399/04/08 شناسه خبر: 1621817
مدیر حج و زیارت استان زنجان مطرح کرد؛

مرحله جدید ثبت‌نام عتبات عالیات در انتظار فراهم‌شدن شرایط کشور عراق

مرحله جدید ثبت‌نام عتبات عالیات در انتظار فراهم‌شدن شرایط کشور عراق
احدی گفت: با بهبود شرایط کشور عراق از نظر بیماری کرونا، مرحله جدید ثبت‌نام عتبات عالیات آغاز می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم احدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: در زمینه اعزام زائران به عتبات عالیات صحبت‌هایی با طرف عراقی انجام شده است و به دلیل شیوع بیماری کرونا، هنوز امکان اعزام زائران فراهم نشده است.

وی با بیان اینکه تنها ملاحظات بیماری کرونا در این زمینه وجود دارد، افزود: به محض مناسب شدن شرایط اعزام زائران آغاز می‌شود.
 
این مسئول بیان داشت: اولویت سازمان حج و زیارت حفظ سلامتی زائران بوده و منتظر هستیم فضای کشور عراق فضایی مفید و سالم برای زائران باشد تا سفرها آغاز شود.
 
مدیر حج و زیارت استان زنجان ادامه داد: با مسئولان بهداشتی و دولت عراق رایزنی‌های لازم انجام شده تا در صورت فراهم شدن شرایط لازم این سفرها انجام شود.
 
احدی خاطرنشان کرد: فرآیند ثبت‌نام عتبات عالیات فراهم بوده و به محض تایید سازمان سایت باز و ثبت‌نام‌های جدید انجام می‌شود.
 
وی با بیان اینکه زائران با مراجعه به سامانه تاریخ اعزام خود را انتخاب می‌کنند، ادامه داد: افراد پشت نوبتی مبالغی که پرداخت کرده بودند، باز پس گرفتند و می‌توانند در مرحله جدید در صورت اعلام ثبت‌نام کنند.
 
این مسئول تصریح کرد: به محض آغاز سفر و تشکیل کاروان‌ها اعزام ها انجام می‌‎شود و ولی تا کنون هیچ برنامه‌ای برای اعزام به عتبات عالیات اعلام نشده است.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1621817
ارسال نظر
نظرات