شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 15:18 منتشر شده در مورخ: 1399/04/08 شناسه خبر: 1621796
رئیس سازمان صنعت مازندران:

برخورد با تخلفات بازار باید ملموس باشد/تشدید نظارت و بازرسی از بازار مازندران

برخورد با تخلفات بازار باید ملموس باشد/تشدید نظارت و بازرسی از بازار مازندران
حسینقلی قوانلو به تشدید نظارت و بازرسی از سطح بازار اشاره و تصریح کرد: حضور بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت در سطح بازار استان و همچنین برخورد با تخلفات اقتصادی باید ملموس باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، حسینقلی قوانلو شنبه شب در جلسه شورای اداری سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، از تعیین تکلیف و احیای واحدهای تعطیل تولیدی در داخل شهرک‌های صنعتی و نواحی صنعتی استان خبر داد.
 
وی افزود: یکی از ماموریت‌هایی که در سال جهش تولید برای سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تعیین کرده‌ایم، تعیین تکلیف واحدهای تعطیل می‌باشد.

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در ادامه به تحریم‌های ظالمانه کشورهای استبدادی بر علیه اقتصاد ایران اشاره و خاطرنشان کرد: علیرغم فشار زیاد این دول استکباری و شرایط خاص شیوع کرونا به لطف الهی، شاهد رشد و افزایش تولید در سال 98 و اردیبهشت و خرداد ماه سال‌جاری بوده‌ایم.

قوانلو در ادامه به تشدید نظارت و بازرسی از سطح بازار اشاره و تصریح کرد: حضور بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت در سطح بازار استان و همچنین برخورد با تخلفات اقتصادی باید ملموس باشد.

وی نوسانات ارز را یکی از دلایل اصلی گرانی و مجوز افزایش قیمت در برخی گروه‌های کالایی از سوی نهادهای ذیربط اعلام و عنوان کرد: علیرغم تمامی این مسائل، امسال قطعاً در سطح استان مازندران شاهد افزایش صدور پروانه‌های بهره برداری و میزان سرمایه‌گذاری صنعتی خواهیم بود.

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان یادآور شد: تکمیل طرح‌های صنعتی بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی و فعال سازی این واحدهای صنعتی که قطعاً اشتغال بیشتر را در استان ایجاد خواهد کرد؛ از سرفصل‌های ماموریتی این سازمان در سال‌جاری خواهد بود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1621796
ارسال نظر
نظرات