شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 16:00 منتشر شده در مورخ: 1399/04/07 شناسه خبر: 1621651
رئیس فدراسیون قایقرانی اعلام کرد؛

برنامه‌ریزی مدون برای ایجاد جهش در زیرساخت‌های قایقرانی کشور

برنامه‌ریزی مدون برای ایجاد جهش در زیرساخت‌های قایقرانی کشور
علیرضا سهرابیان با اشاره به برنامه‌های این فدراسیون در رده‌های سنی و زیرساخت‌های قایقرانی گفت: بسیاری از این برنامه ریزی ها در سالهای آینده خود را نشان خواهد داد و همین جوانانی که امروز روی آنها سرمایه گذاری می شود سالهای آینده برای ورزش کشور افتخارآفرینی خواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ؛ مجمع انتخابات هیات قایقرانی استان مازندران عصر امروز با حضور رئیس فدراسیون قایقرانی بعنوان رئیس مجمع و حسن شاملی سرپرست معاونت توسعه امور ورزشی بعنوان نائب رئیس مجمع در سالن شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان مازندران برگزار شد و اسدالله اتابکی با کسب ۷ رای از ۱۶ رای ماخوذه نتوانست رای اعتماد مجمع را کسب کند.

بدین ترتیب پورهاشمی سرپرست سابق هیات قایقرانی مازندران، تا برگزاری انتخابات بعدی بعنوان سرپرست این هیات باقی ماند.

رئیس فدراسیون قایقرانی نیز در این مجمع با بیان ظرفیت های ورزش مازندران گفت : همدلی شرق و غرب مازندران در توسعه ورزش قایقرانی مازندران تاثیرگذار است و می توان با همکاری و تلاش جایگاه قایقرانی را در این استان ارتقا داد.

علیرضا سهرابیان با اشاره به برنامه های این فدراسیون در رده های سنی و زیرساخت های قایقرانی گفت : بسیاری از این برنامه ریزی ها در سالهای آینده خود را نشان خواهد داد و همین جوانانی که امروز روی آنها سرمایه گذاری می شود سالهای آینده برای ورزش کشور افتخارآفرینی خواهند کرد.

سرپرست معاونت توسعه امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان مازندران نیز در این مجمع گفت: پهناور بودن مازندران و گستردگی رشته های ورزشی موبد اینست که باید توجه بیشتری به ورزش استان شود و همه ما باید تلاش کنیم جایگاه ورزش مازندران در کشور حفظ گردد.

حسن شاملی تصریح کرد: چکیده ای از قهرمانان قایقرانی را در این مجمع شاهد هستیم و در اهمیت ورزش مازندران همین بس که ۱۲ مدال المپیک توسط ورزشکاران این استان کسب شد.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1621651
ارسال نظر
نظرات