شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 11:57 منتشر شده در مورخ: 1399/04/05 شناسه خبر: 1621077
نماینده قائمشهر و جویبار تاکید کرد؛

لزوم بررسی مشکلات دریا و سواحل در صحن علنی مجلس

لزوم بررسی مشکلات دریا و سواحل در صحن علنی مجلس
کیوان مرادیان گفت: نمایندگان استان‌های شمالی خواست در قالب یک هم‌اندیشی تعاملی پروژه دریا، ساحل، ساحل‌نشینان و مسافران را در یک مجموعه کامل و کارشناسی شده مورد بررسی قرار دهند و در صورت نیاز با تصویب قوانین بازدارنده و یا تسهیل‌کننده آن را در صحن علنی مجلس مطرح کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کیوان مرادیان در گفت و گو با خبرنگار بلاغ اظهار کرد: غرق شدن تعداد قابل توجهی از هموطنان، آلودگی‌های محیط زیست، گسترش بی رویه تبدیل زمین‌های کشاورزی به ویلا، بی‌توجهی به هنجارها و ارزش‌های دینی و اعتقادی از پیامدهای عدم برنامه و عدم کنترل و نظارت بر طرح سالمسازی دریا است.
 
وی افزود: مطمئناً مجلس یازدهم در این مسئله ورود جدی خواهد داشت.
 
نماینده مردم قائمشهر، جویبار، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نگرانی های موجود در موضوع استفاده صحیح از دریا و سواحل هر ساله در مقطع خاص مطرح و به صورت رفع تکلیفی اقدامات کوتاه‌مدت صورت می گیرد که این نوع برخورد با یک ظرفیت بزرگ و خدادادی تاسف بار و موجب هدر رفت سرمایه های مادی و معنوی می شود.
 
مرادیان از نمایندگان استان‌های شمالی خواست در قالب یک هم‌اندیشی تعاملی پروژه دریا، ساحل، ساحل نشینان و مسافران را در یک مجموعه کامل و کارشناسی شده مورد بررسی قرار دهند و در صورت نیاز با تصویب قوانین بازدارنده و یا تسهیل کننده آن را در صحن علنی مجلس مطرح کنند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1621077
ارسال نظر
نظرات