شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 16:08 منتشر شده در مورخ: 1399/04/04 شناسه خبر: 1620898
بعد از پایان ماه ها بلاتکلیفی؛

عسکری محمدیان رئیس هیأت کشتی مازندران شد

عسکری محمدیان رئیس هیأت کشتی مازندران شد
بعد از چندین‌ماه حواشی و کش و قوس فراوان سرانجام با برگزاری مجمع انتخاباتی، رئیس هیأت کشتی مازندران معرفی شد و عسکری محمدیان از پیشکسوتان صاحب‌نام این رشته به‌مدت ۴ سال به‌عنوان رئیس انتخاب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، مجمع انتخابات هیأت کشتی مازندران مازندران برگزار شد و عسکری محمدیان با رأی اعتماد مجمع به‌مدت چهار سال سکاندار ورزش اول استان مازندران شد.

بعد از کش و قوس فراوان و بعد از حواشی موجود که در طول این هفته‌ها برای هیأت کشتی استان مازندران به‌وجود آمده بود، سرانجام امروز (چهارشنبه) چهارم تیرماه انتخابات هیأت کشتی مازندران در سالن شهید زرهون اداره‌کل ورزش و جوانان برگزار شد و در این ماراتن که به مرحله دوم کشیده شد، این عسکری محمدیان بود که با کسب ۹ رأی گوی سبقت را از حمید محمدنژاد جوان ربود و رئیس شود.

عسکری محمدیان در حالی توانست از اعضای مجمع رأی اعتماد بگیرد که در دور اول انتخابات، خودش ۷ رأی، حمید محمدنژاد ۸ رأی و مرتضی قربانی دو رای آورده بودند.

ضمناً پیش از آغاز برگزاری انتخابات، فرامرز نقیبی، بهنام طیبی، عمران زارعی و سیدجواد هاشمیان از حضور در انتخابات انصراف داده بودند.

عسکری محمدیان که خودش سال‌های سال عضو تیم ملی بوده و مدال جهان و المپیک را در ویترین افتخاراتش دارد، کاملاً با اوضاع و احوال این رشته آشناست. کشتی استان همیشه مدال‌آور و قدرتمند بوده و حفظ این جایگاه و ارتقای آن نیاز به نظام و سازماندهی اداری و انجام برنامه‌های لازم به‌منظور کسب موفقیت دارد.

 عسکری محمدیان زاده یک اسفند ۱۳۴۱ در شهر ساری، دارنده دو مدال نقره المپیک در ۱۹۸۸ سئول و ۱۹۹۲ بارسلون است.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1620898
ارسال نظر
نظرات