شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:57 منتشر شده در مورخ: 1399/04/04 شناسه خبر: 1620777
مدیر حج و زیارت استان زنجان اعلام کرد؛

تعیین تکلیف مبالغ پرداختی زائران حج تمتع در چند روز آینده

تعیین تکلیف مبالغ پرداختی زائران حج تمتع در چند روز آینده
ابراهیم احدی، مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت: مبالغ پرداختی زائران حج تمتع با اطلاعیه جدید سازمان حج و زیارت در چند روز آینده، تعیین تکلیف می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم احدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: امسال همه برنامه‌ریزی‌های از جمله امور پزشکی، آموزشی و فرهنگی، تدارکات و حمل‌و‌نقل زائران حج تمتع از سوی استان‌ها انجام شد.

وی با بیان اینکه با اعلام بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت، امکان برگزاری مناسک حج از سوی عربستان فراهم نشد، افزود: شیوع بیماری کرونا موجب شد تا حج امسال به صورت محدود در عربستان برگزار شود.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: بر اساس اعلامیه سازمان حج و زیارت همه برنامه‌ریزی‌های حج به سال بعد موکول و قرار است تعیین تکلیف زائران و مبالغی که پرداخت شده است در قالب اطلاعیه به اطلاع زائران رسانده شود.
 
مدیر حج و زیارت استان زنجان ادامه داد: بر اساس اطلاعیه سازمان حج و زیارت نوبت و اولویت اعزام زائران برای سال آینده محفوظ است و تعیین تکلیف مبالغ پرداخت شده یا انصراف زائران در اطلاعیه بعدی این سازمان اعلام می‌شود.
 
احدی یادآور شد: قطعا در سازو کار اعزام زائران به حج تمتع و تعیین تکلیف وضعیت امسال زائران، با رعایت حال زائران انجام می‌شود چرا که انصراف و گرفتن پول حق مسلم زائر است.

وی گفت: فعلا هیچ ریزشی در ثبت‌نامی‌های امسال اعلام نشده است و زائران می‌توانند پس از اعلام اطلاعیه سازمان حج و زیارت وضعیت خود را تعیین تکلیف کنند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1620777
ارسال نظر
نظرات