شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 10:31 منتشر شده در مورخ: 1399/04/04 شناسه خبر: 1620660
کمک مومنانه اصحاب رسانه؛

خبرنگاران چهارمحال و بختیاری در پویش اهدا خون مشارکت داشتند

خبرنگاران چهارمحال و بختیاری در پویش اهدا خون مشارکت داشتند
سرهنگ پاسدار البرز للگانی رئیس سازمان بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری گفت: در ادامه رزمایش کمک مومنانه اصحاب رسانه چهارمحال و بختیاری با اهدا خون خود در این امر خداپسندانه مشارکت داشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ پاسدار البرز للگانی رئیس سازمان بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: در ادامه رزمایش کمک مومنانه و لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری، با توجه به نیاز کشور به گروه‌های مختلف خونی و به مناسبت دهه کرامت بسیجیان رسانه‌ای چهارمحال و بختیاری  در سازمان انتقال خون حضور پیدا کردند تا با اهدا خون خود احیاء گر زندگی نیازمندان باشند.

وی  عنوان کرد: اصحاب رسانه این استان نه تنها در پوشش برنامه‌های کمک مومنانه یاری گر ما بوده‌اند بلکه با کمک های نقدی و غیرنقدی در این امر خداپسندانه نیز شرکت داشته‌اند.للگانی ادامه داد: اینبار هم اصحاب رسانه  با اهدا خون خود ادای تکلیف کرده و روشنی بخش زندگی بیماران و نیازمندان شدند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در ماه‌های اخیر به‌علت شیوع کرونا مردم کمتر برای اهدای خون مراجعه کردند اما آنچه که ما در پایگاه انتقال خون استان دیدیم رعایت فاصله اجتماعی، ضدعفونی مستمر محیط و دادن ماسک به مراجعه‌کنندگان بود. مردم هیچ دغدغه‌ای درباره آلودگی به ویروس کرونا در پایگاه‌های انتقال خون استان نداشته باشند و برای کمک به بیماران و حفظ سلامتی خود خون اهدا کنند.


 
انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1620660
ارسال نظر
نظرات