شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:08 منتشر شده در مورخ: 1399/04/03 شناسه خبر: 1620374
مسئول بسیج دانشجویی زنجان خبرداد؛

برگزاری اجلاسیه دانشگاهی کنگره 3535 شهید استان زنجان

برگزاری اجلاسیه دانشگاهی کنگره 3535 شهید استان زنجان
ابوالفضل صابری، مسئول بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: اجلاسیه دانشگاهی کنگره 3535 شهید استان زنجان نیز با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سال 1400 برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالفضل صابری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: اولین جلسه کمیته دانشگاهیان کنگره 3535 شهید استان زنجان هفته گذشته در زنجان برگزار و برنامه‌ریزی‌های لازم برای حضور فعال این کمیته پیش‌بینی شده است.

وی گفت: بسیج دانشجویی به عنوان دبیر کمیته و رئیس دانشگاه زنجان به عنوان رئیس این کمیته انتخاب و برنامه‌ها برای پیگیری لازم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این مسئول بیان داشت: در استان زنجان 33 شهید دانشجو و یک استاد شهید دانشجو وجود دارد که برای معرفی سیره و روش و مکتب شهدای گرانقدر برنامه‌های مختلفی در استان تا زمان برگزاری کنگره 3535 برگزار می‌شود.

رئیس بسیج دانشجویی استان زنجان خاطرنشان کرد: با توجه به شهادت شهید شهریاری به عنوان یکی از اساتید مطرح کشوری و استانی، برنامه‌های ویژه‌ای برای معرفی سبک زندگی این شهید گرانقدر در نظر گرفته می‌شود.

صابری از برگزاری یادواره شهدای گمنام مدفون در دانشگاه‌های استان خبرداد و گفت: مراسم بزرگداشت این شهدا با حضور مسئولان استانی و دانشگاهیان قبل از برگزاری کنگره 3535 برگزار می‌شود.

وی گفت: اجلاسیه دانشگاهی کنگره 3535 شهید استان زنجان نیز با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سال 1400 برگزار می‌شود.

این مسئول برگزاری کنگره شهدای استان زنجان را فرصت مغتنمی برای معرفی سیره و سبک زندگی شهدا دانست و گفت: از همه ظرفیت‌های دانشگاهی برای حضور پررنگ در برنامه‌های این کنگره استفاده می‌شود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1620374
ارسال نظر
نظرات