شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 10:22 منتشر شده در مورخ: 1399/04/02 شناسه خبر: 1620006
مدیر شبکه بهداشت و درمان بابلسر هشدار داد؛

روند صعودی بستری‌ بیماران کرونایی/ مسافران پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند

روند صعودی بستری‌ بیماران کرونایی/ مسافران پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند
محسن نبی‌زاده، از بستری بودن 20 شهروند بابلسری مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان خبر داد و نسبت به روند صعودی بستری‌ بیماران کرونایی هشدار داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن نبی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ اظهارکرد: از ۳۰ بهمن ماه ۹۸ نخستین بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بابلسر بستری شد و با توجه به امکانات بسیار کم در آن زمان برای شبکه بهداشت و درمان تداعی کننده دوران جنگ بود.

وی خاطرنشان کرد: در روزهای اوج بیماری کرونا ۷۳۸ نفر بابلسری در بیمارستان‌های مختلف استان به‌دلیل ابتلا به ویروس کرونا بستری بودند که امروز این عدد به ۲۲ نفر رسیده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بابلسر تصریح کرد: ورود مسافرین و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در واحدهایی که مستقیم با شهروندان سروکار دارند موجب صعودی شدن تعداد مبتلایان در استان شده است.

نبی‌زاده گفت: ۴۹۳ مورد PCR در بابلسر صورت گرفته که ۴۸ مورد آن مثبت بود و پس از شناسایی قرنطینه محل زندگی و کار انجام شد.

وی با اشاره به اجرای گام دوم مبارزه با ویروس کرونا اظهارکرد: متاسفانه با رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی توسط مسافرین از واحدهای تجاری در استان ۷۷۸ نفر بستری شده‌اند و بستری‌ها در استان رو به صعود است.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1620006
ارسال نظر
نظرات