شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 21:10 منتشر شده در مورخ: 1399/04/01 شناسه خبر: 1619928
فرماندار میاندورود اعلام کرد

رایزنی با بسیج سازندگی برای آسفالت راه‌های بالادست میاندورود

رایزنی با بسیج سازندگی برای آسفالت راه‌های بالادست میاندورود
حسین منفردی از رایزنی با بسیج سازندگی برای آسفالت جاده بالادست میاندورود خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین منفردی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ با اشاره به مشکلات روستاهای بالادست، اظهار کرد: لایروبی رودخانه برای جلوگیری از خسارت به زمین‌های کشاورزی، شن ریزی جاده بین مزارع و حل مشکل آب شرب سه روستا که در دست انجام است از جمله کارهای ما در 6 روستای بالادست بوده است.

وی با اشاره به مشکل راه دسترسی این روستاها که راه شن ریزی است، افزود: زیرسازی و آسفالت جاده هزینه زیادی دارد و با توجه به شرایط اقتصادی دولت سعی کردیم این مشکل حل شود به همین منظور هماهنگی با بسیج سازندگی استان داشتم تا آنها بتوانند این کار را انجام دهند.

فرماندار میاندورود خاطرنشان کرد: به همراه مدیران شهرستان و مسئول بسیج سازندگی استان بازدیدی از جاده بالادست داشتیم و قرار شد کارشناسان بسیج سازندگی نیز از این مسیر بازدیدی داشته باشند تا تصمیم نهایی اتخاذ شود.

منفردی همچنین درباره حضور مردم در سواحل، گفت: به دلیل شیوع کرونا هنوز اجازه فعالیت به طرح‌های دولتی به صورت رسمی داده نشد.

وی تعداد طرح‌های دریا که عمومی باشند را در میاندورود محدود دانست و افزود: تنها یک طرح عمومی داریم که آن هم متعلق به بسیج است و قرارداد پیمانکار قبلی تمام شده و باید پیمانکار جدید مشخص شود.

منفردی تاکید کرد: به‌دلیل حضور مردم در مناطق ساحلی خارج از طرح، ناجیان غریق و ماموران نیروی انتظامی در سواحل حضور دارند و تا به امروز ناجیان توانستند دو نفر را نجات دهند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1619928
ارسال نظر
نظرات