شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 09:45 منتشر شده در مورخ: 1399/04/01 شناسه خبر: 1619690
مسئول بسیج دانش آموزی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) خبر داد؛

اعطای کمک‌های مومنانه به خانواده‌های دانش‌آموزان نیازمند

اعطای کمک‌های مومنانه به خانواده‌های دانش‌آموزان نیازمند
سرهنگ محمد رسول اکبری از اعطای کمک‌های مومنانه به خانواده‌های دانش‌آموزان نیازمند در این استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سرهنگ محمد رسول اکبری در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: از ابتدای ماه مبارک رمضان و بر اساس دستور مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به افراد نیازمند و بی بضاعت، سازمان بسیج دانش آموزی استان کرمانشاه نیز مانند سایر اقشار بسیج با هماهنگی آموزش و پرورش اقدامات خوبی در راستای انجام پویش مساوات و جمع آوری کمک‌های مؤمنان و کریمانه به عمل آورد.

وی افزود: در این میان بخشی از وجوه جمع آوری شده به بسته‌های معیشتی تبدیل و مابقی به صورت نقدی در اختیار خانواده‌های دانش‌آموزان نیازمند قرار گرفت.

مسئول بسیج دانش آموزی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: در این بازه زمانی موفق به جمع‌آوری ۵۵۰ میلیون تومان کمک نقدی در قالب طرح پویش مساوات و کمک مومنانه شدیم.

سرهنگ اکبری گفت: ۱۲۰ میلیون تومان از این وجوه به صورت نقدی علاوه بر تهیه بسته‌های معیشتی با حفظ کرامت خانواده‌های دانش‌آموزان نیازمند در اختیار آنها قرار گرفت.

وی عنوان کرد: هر شهرستانی که بیشترین وجوه را جمع‌آوری کرد مبالغ جمع آوری شده به دانش‌آموزان همان شهرستان اختصاص یافت.

این مسئول با اینکه دانش آموزان از قبل شناسایی شده بودند، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا از خانواده‌ها به صورت انفرادی برای دریافت کمک دعوت شد.

مسئول بسیج دانش آموزی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه متوسطه کمک به هر خانواده را ۲۵۰ هزار تومان اعلام و بیان داشت: این طرح در تمام شهرستان‌های استان کرمانشاه با همکاری آموزش و پرورش به اجرا درآمد و مجموعاً استقبال خوبی از آن انجام شد.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1619690
ارسال نظر
نظرات