شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 12:36 منتشر شده در مورخ: 1399/03/29 شناسه خبر: 1618974
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین:

۵۰ درصد ناوگان تاکسیرانی قزوین فرسوده است

۵۰ درصد ناوگان تاکسیرانی قزوین فرسوده است
اسماعیل عرشیان گفت: هم اکنون ۵۰ درصد ناوگان تاکسیرانی قزوین فرسوده است و این رقم در سال آینده به ۷۵ درصد افزایش می‌یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: در راستای نوسازی ناوگان تاکسیرانی و به خصوص از رده خارج کردن تاکسی‌های پیکان نیازمند تامین اعتبار و حمایت شورای اسلامی شهر قزوین هستیم.

وی افزود: هم اکنون ۵۰ درصد ناوگان تاکسیرانی قزوین فرسوده است و این رقم در سال آینده به ۷۵ درصد افزایش می‌یابد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: در شهر قزوین هزار و ۸۹۳ دستگاه تاکسی فرسوده وجود دارد که ۲۸۶ دستگاه آن پیکان است و آلودگی زیادی تولید می‌کند.

عرشیان تاکید کرد: اگر ۱۰ میلیارد تومان اعتبار در اختیار سازمان تاکسیرانی قرار گیرد تا به صورت سپرده گذاری در بانک باشد، می‌توان به رانندگان این خودروها تسهیلات ارائه کرد.

وی بیان کرد: با این روش می‌توان تا پایان سال جاری این خودروها را از رده خارج و خودروهای نو را جایگزین آنها کرد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری همچنین بر ضرورت جمع‌آوری خودروهای فرسوده تاکسی که در نقاط مختلف شهر رها شده است، تاکید کرد و گفت: بسیاری از این خودروها به مکانی برای زندگی معتادین تبدبل شده و معضلات زیادی را ایجاد کرده است که ضرورت دارد تا این خودروها جمع آوری و در محلی دِپو شود.

وی در خصوص واگذاری تاکسی بیسیم به بخش خصوصی گفت: مقدمات کار قبل از نوروز امسال فراهم شده بود؛ اما به دلیل برگزاری انتخابات در اسفندماه سال گذشته مسکوت ماند که امیدواریم هفته آینده شاهد برون سپاری این موضوع باشیم.

انتهای پیام/

 

https://old.dana.ir/1618974
ارسال نظر
نظرات