شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 11:49 منتشر شده در مورخ: 1399/03/29 شناسه خبر: 1618958
رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد

تردد پرحجم و روان در محورهای مازندران

تردد پرحجم و روان در محورهای مازندران
علیرضا قدمی از تردد پرحجم و روان در محورهای کندوان، هراز و سوادکوه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا قدمی در گفت و گو با خبرنگار  بلاغ، با اشاره به تردد پرحجم و روان در محورهای کندوان، هراز و سوادکوه گفت: محور کندوان ساعت۱۲ روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه ۲۹، ۳۰و۳۱ خردادماه تا ۲ بامداد روز بعد از کرج به شمال بسته و از ساعت۱۵ همان روز‌ها تا ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به جنوب یک طرفه می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد خودرو‌های سنگین و نیمه سنگین به جز حاملان مواد غذایی و سوختی فاسد شدنی تا ۲ بامداد روز یکشنبه در جاده هراز ممنوع است، گفت: تردد خودرو‌ها از ساعت ۱۲ جمعه و شنبه ۳۰و۳۱ خرداد تا ۲ بامداد روز بعد از رودهن به شمال ممنوع و این جاده ساعت۱۴ همان روز‌ها تا ۲ بامداد روز بعد از آب اسک به تهران یک طرفه می‌شود.

قدمی گفت: تردد تریلی در محور سوادکوه ساعت ۸تا۲۴ جمعه از شمال به جنوب و بالعکس ممنوع است.

این مسئول با اشاره به ممنوع بودن تردد کلیه تریلر ها از محور هراز، عنوان کرد: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ۲ بامداد روزیکشنبه اول تیرماه ممنوع است.

وی اظهار کرد: تردد خودروها از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲ بامداد روز های جمعه و شنبه از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲ بامداد همین روزها تردد از آب اسک به سمت تهران یک طرفه می شود.

رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به محدودیت تردد در محور سوادکوه، عنوان داشت: تردد تریلی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۳۰ خردادماه از شمال به جنوب و بالعکس در این محور ممنوع است.

قدمی تاکید کرد: برابر وضعیت میدانی ترافیک احتمال تغییر یا لغو و یا ایجاد محدودیت های جدید متصور است و حاملان مواد سوختی و غذایی و فاسد شدنی از محدودیت مستثنی هستند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1618958
ارسال نظر
نظرات