شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:08 منتشر شده در مورخ: 1399/03/29 شناسه خبر: 1618931
با برگزاری تجمع اعتراضی در محل شورای شهر سبزوار؛

رانندگان تاکسی خواستار اجرای مصوبه افزایش کرایه‌ شدند

رانندگان تاکسی خواستار اجرای مصوبه افزایش کرایه‌ شدند
جمعی از تاکسی‌داران سبزواری در پی عدم ارسال مصوبه «افزایش کرایه ناوگان بار و مسافر» در شورای شهر سبزوار تجمع اعتراضی برگزار کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ جمعی از تاکسی‌داران سبزواری در پی عدم ارسال مصوبه «افزایش کرایه ناوگان بار و مسافر» روز گذشته در شورای شهر سبزوار تجمع اعتراضی برگزار کردند و خواستار ارسال این مصوبه از سوی رئیس شورای شهر به هیئت تطبیق فرمانداری شدند.

در یک‌صد و نود و ششمین جلسه رسمی شورای شهر سبزوار اعضا با افزایش نرخ بهای خدمات و تعرفه کرایه ناوگان بار و مسافر موافقت و به تصویب اکثریت اعضا رسید که باگذشت دو هفته از تصویب آن تاکنون از سوی قربانعلی کل‌میشی رئیس شورای شهر برای تائید نهایی به هیئت تطبیق فرمانداری ارسال نشده است.

که این عدم ارسال سبب سرگردانی رانندگان تاکسی و متصدیان امر حمل‌ونقل در شهر و به‌تبع آن شهروندان شده است.

رسیدگی در اسرع وقت در صورت ارسال مصوبه به هیئت تطبیق فرمانداری سبزوار

حسین شاد معاون فنی و عمرانی فرمانداری سبزوار در خصوص اعتراض تاکسی‌داران سبزواری در مورد عدم اعمال افزایش کرایه ناوگان بار و مسافر گفت: در حال حاضر مصوبه افزایش کرایه ناوگان بار و مسافر از سوی شورای شهر سبزوار به هیئت تطبیق فرمانداری ارسال نشده است و بدون ارسال این مصوبه فرمانداری و هیئت تطبیق در این خصوص نمی‌تواند اظهارنظر کند.

وی با تأکید بر این موضوع که این تأخیر از سوی رئیس شورای شهر در ارسال مصوبات سبب مشکلاتی در اداره شهر خواهد شد افزود: درصورتی‌که این مصوبه به هیئت تطبیق ارسال شود، در اسرع وقت موردبررسی و رسیدگی قرار می‌گیرد تا نگرانی تاکسی‌داران سبزواری برطرف شود.

رئیس شورای شهر سبزوار هرچه سریع‌تر مصوبه را به هیئت تطبیق فرمانداری ارسال کند

استیری رئیس سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری سبزوار نیز در پاسخ به پیگیری‌های گفت: در جلسه ۱۲ خردادماه شورای شهر سبزوار لایحه افزایش بهای خدمات و تعرفه کرایه ناوگان بار و مسافر به تصویب اعضای شورا رسیده اما متأسفانه تاکنون از سوی رئیس محترم شورای شهر سبزوار به هیئت تطبیق فرمانداری ارسال نشده است.

وی اعمال افزایش کرایه ناوگان بار و مسافر را نیازمند تائید هیئت تطبیق فرمانداری سبزوار دانست و افزود: از رئیس محترم شورای شهر سبزوار درخواست می‌کنم که هرچه سریع‌تر این مصوبه را به‌منظور تائید نهایی به هیئت تطبیق فرمانداری ارسال نماید.

گفتنی است، رانندگان تاکسی پس از تجمع در شورای شهر سبزوار برای رسیدگی به موضوع «ارسال مصوبه افزایش تعرفه ناوگان بار و مسافر» در محل فرمانداری و دفتر امام‌جمعه سبزوار حضور یافتند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1618931
ارسال نظر
نظرات