شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:33 منتشر شده در مورخ: 1399/03/27 شناسه خبر: 1618548
جانشین فرمانده کل سپاه:

مشکلات کشور با فرمول‌های دشمن حل نمی‌شود/ هیچ قدرتی جرأت حمله به ایران را ندارد

مشکلات کشور با فرمول‌های دشمن حل نمی‌شود/ هیچ قدرتی جرأت حمله به ایران را ندارد
سردار علی فدوی با اشاره به اینکه مشکلات کشور با فرمول های دشمن حل نمی‌شود، گفت: دشمنان، خدا و حق و شهید را نمی‌فهمند و در محاسبات آنها دخیل نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سردار علی فدوی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید سپاه کربلا که با حضور مسئولان لشکری و کشوری، نماینده ولی فقیه در مازندران، استاندار، فرمانده انتظامی استان، اعضای شورای تامین استان، دادستان مرکز استان، در سپاه کربلا برگزار شد ضرر اقدام علیه ایران را بیشتر از نفعش دانست و اظهار کرد: دشمنان به قدرت ما اقرار می‌کنند و شرایط به گونه‌ای است که خود آن‌ها به دنبال یافتن قدرت بازدارندگی در برابر ایران هستند.

وی با تاکید بر اینکه حوادث اخیر نشان دهنده ضعف دشمنان است و این ایران است که برتری در برابر دشمنان دارد ادامه داد: ۴۰ سال است که آمریکا با انقلاب اسلامی ایران دشمنی دارد و تمام توان خود را برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی به کار گرفته، اما همواره در تلاش‌های خود ناکام مانده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه ماهیت دشمنی آمریکا با ملت ایران رویارویی حق و باطل است و این دو هیچگاه در کنار یکدیگر قرار نمی‌گیرند گفت: با نگاه به ماهیت دشمنی آمریکا علیه ملت ایران مشخص می‌شود که این ستیز بر سر مسائل فرهنگی، اقتصادی و سیاسی نیست، زیرا در این صورت تاکنون این مشکلات برطرف و توافق‌هایی حاصل شده بود.

سردار فدوی تصریح کرد: آمریکایی‌ها با اقدامات مختلف از طریق دست نشانده‌های خود نیز نتوانستند این انقلاب را از پای درآورند و در دفاع مقدس با مقاومت مردم ایران مواجه شدند و این مقاومت همچنان ادامه دارد.

وی تصریح کرد: با وجود تمامی دشمنی‌ها و تحریم‌ها، این قاعده‌های خداوند است که انقلاب را زنده نگه داشته و مستکبران عالم توان مقابله با جبهه الهی را ندارند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این تعداد از شهید در راه خداوند دلیل محکمی بر الهی بودن انقلاب است، گفت: انقلاب ما به قدرت خداوند متصل است و هیچ کشوری توان مقابله با قدرت الهی را ندارد.
 

این مسئول با مشکلات کشور با فرمول‌های دشمن حل نمی‌شود، گفت: دشمنان، خدا و حق و شهید را نمی‌فهمند و در محاسبات آنها دخیل نیست.

سردار فدوی با اشاره به اینکه هیچ کشوری در دنیا جرات رو به رویی با ایران را ندارد، افزود: پاسداران برای دفاع از حرم اهل بیت و جبهه حق انقلاب اسلامی و در برابر هجوم باطل شیطان بزرگ تا پای جان پای کار هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام اینکه  رزمندگان اسلام و پاسداران انقلاب اسلامی و بسیجیان در 41 سال همواره بهترین بودند، ادامه داد: در قرآن آمده همواره در همه شرایط پیروزی با حزب الله بوده است.وی گفت: یه روزی دشمنان احمق تصور می کردند می توانسنتد کشور ار تصاحب کنند اما کور خوانند.

سردار فدوی با بیان اینکه بهترین نتایج در 41 سال گذشته برای ایران رقم زده شده است چرا که خدا با ماست، اظهار کرد: نسل اول انقلاب اسلامی و بعد از آن نسل های بعدی برای جان دادن و به شهادت رسیدن در دفاع از انقلاب اسلامی و ادای تکلیف آماده هستند.

وی خاطرنشان کرد: با اخلاص پای کار باشیم بهترین نتیجه رقم زده می شود.


*وقتمان را صرف ولایت کنیم

فرمانده سابق سپاه کربلا نیز در این مراسم اظهار کرد: در طول 6 سال گذشته جز خاطره خوش چیزی در خاطره‌ام نیست، مردم استان در همه جا پیشقدم بودند و توفیق خدمت نصیب ما شده است.

سردار محمدحسین بابایی با اشاره به اینکه در این مراسم قصد گزارش ندارم، تصریح کرد: در طی این سال‌ها فرصت داشتیم در همه محافل و مراسم صحبت کردیم تا کارها به درستی انجام شود.وی با اعلام اینکه با شور انقلابی و بصیرت سربازی این نظام و انقلاب را قبول کردیم، تصریح کرد: کارها را کوچک نشماریم، آنچه که انتظار است حتما دعا کنید در مسیر سرخ حسینی تحت پرچم ولایت باقی بمانیم و وقتمان را صرف ولایت کنیم.

به گزاشر بلاغ، سردار سرلشکرحسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در حکمی با قدردانی از خدمات سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی، سرهنگ سیاوش مسلمی را به سمت فرمانده سپاه کربلا استان مازندران منصوب کرد.

مسلمی اصالتا مازندرانی و پیش از این به عنوان معاون هماهنگ‌کننده سپاه ثارالله (ع) در استان کرمان مشغول به خدمت بوده است.

انتهای پیام/
 

https://old.dana.ir/1618548
ارسال نظر
نظرات