شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:43 منتشر شده در مورخ: 1399/03/27 شناسه خبر: 1618467
رئیس اداره بهداشت آمل اعلام کرد؛

بستری بودن 30 بیمار کرونایی در آمل/ مردم مراقب شیوع گسترده کرونا باشند

بستری بودن 30 بیمار کرونایی در آمل/ مردم مراقب شیوع گسترده کرونا باشند
فرامرز اکبری گفت: با وجود اینکه شرایط زرد است و دیگر بیمارستان های از بیمار کرونایی خالی است، اما همچنان این بیماری در کشور فعال است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرامرز اکبری در گفت و گو با خبرنگار بلاغ با اشاره به اینکه حدود 30 بیماری کرونای در بیمارستان امام آمل وجود دارد، گفت: در حال حاضر با توجه به وضعیت آمل، استان این شهرستان را در شرایط زرد اعلام کرده است.

وی با بیان اینکه تنها بیمارستان امام خمینی(ره) بیماران کرونایی را در آمل پذیرش می کند، عنوان کرد: با وجود اینکه شرایط زرد است و دیگر بیمارستان های از بیمار کرونایی خالی است، اما همچنان این بیماری در کشور فعال است.

رئیس اداره بهداشت آمل تصریح کرد: مردم همچنان باید توصیه ها را جدی بگیرند و موارد بهداشتی را رعایت کنند، از جامعه انتظار می رود مانند گذشته رفتار کنند و با فاصله گذاری اجتماعی و رعایت نکات ضروری مراقب سلامتی خود و دیگران باشند.

وی جدی ترین مسئله بهداشت را دست ها دانست و تاکید کرد: دست ها را با اب و صابون و یا مواد ضدعفونی مرتبا بشورید و در تجمات حتما از ماسک استفاده کنید.

اکبری خاطرنشان کرد: در صورت بروز علائم اولیه سرماخوردی در منزل بمانید و استراحت کنید و اگر نیاز به مراجعه پزشک بود، با وجود ماسک و دستکش به پزشک مراجعه کنید.

وی ادامه داد: اینکه کسی مبتلا به این بیماری شود، این بیماری را نخواهد گرفت و یا ناقل نخواهد بود هنوز اثبات نشده است، در این شرایط بیماران بهبودیافته نیز موارد بهداشتی را رعایت کنند.

اکبری در پایان از پزشکان و کادر درمان تشکر کرد و یادآور شد: از شهروندان درخواست می کنم، همچنان به موارد بهداشتی توجه کنند و درمکان های عمومی حتما از ماسک استفاده کنند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1618467
ارسال نظر
نظرات