شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 16:13 منتشر شده در مورخ: 1399/03/25 شناسه خبر: 1618035
رئیس اتحادیه صنف قصابان مرکز مازندران خبر داد؛

بازار آرام قیمت گوشت قرمز/خیز دوباره برای گرانی قیمت مرغ و تخم مرغ

بازار آرام قیمت گوشت قرمز/خیز دوباره برای گرانی قیمت مرغ و تخم مرغ
سید کاظم سید اصغری نژاد گفت: هر چند قیمت‌ها در بازار گوشت گاوی و گوسفندی از تلاطم نوسانات فاصله گرفته است اما دور جدیدی از گرانی در بازار مرغ و تخم مرغ به دلیل کمبود نهاده‌های دامی، در راه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید کاظم سید اصغری نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ در خصوص آخرین وضعیت نرخ گوشت در بازار اظهار کرد: در حال حاضر قیمت گوشت در بازار با ثبات همراه است و نوسان قیمتی نداریم.

وی افزود: در حال حاضر قیمت هر کیلو گوشت مخلوط بره، 100 هزار تومان است.

قیمت 65 تا 85 هزار تومانی گوشت گاوی و گوسفندی در بازار مازندران

رئیس اتحادیه صنف قصابان مرکز مازندران خاطرنشان کرد: قیمت هر کیلو گوشت مخلوط گوسفندی 85 هزار تومان است.

اصغری نژاد ادامه داد: قیمت هر کیلو گوشت گاوی مخلوط نیز در بازار امروز، 65 هزار تومان و گوشت گوساله نیز 85 هزار تومان است.

وی متذکر شد: قیمت گوشت چرخکرده بسته به انتخاب نوع گوشت است و هزینه مضاعفی باعث چرخ کردن گوشت از مشتری دریافت نمی‌شود و برابر با خود گوشت گوسفندی یا گاوی است.

کمبود نهاده‌ها عامل افزایش 4 هزار تومانی قیمت تخم مرغ در بازار

کامران هاشمی رئیس اتحادیه صنف مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران نیز در خصوص آخرین وضعیت بازار مرغ و تخم مرغ گفت: قیمت امروز هر کیلو مرغ در بازار 12 هزار و 300 تومان است.

وی افزود: قیمت‌ها نسبت به هفته‌های گذشته تقریبا کیلویی 1000 تومان کاهش پیدا کرده است.

رئیس اتحادیه صنف مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران خاطرنشان کرد: قیمت مرغ خوشبختانه از نوسانات فاصله گرفته است و به یک ثبات نسبی رسیده است.

هاشمی با بیان اینکه هر شانه تخم مرغ در بازار، 4 هزار تومان افزایش پیدا کرده است؛ ادامه داد: در حال حاضر قیمت هر شانه تخم مرغ در بازار مازندران، 24 هزار تومان است.

وی گفت:قیمت دانه‌ای تخم مرغ در بازار، بین 800 الی 850 تومان است.

رئیس اتحادیه صنف مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران تصریح کرد: این افزایش قیمت، به دلیل افزایش قیمت نهاده‌های دامی و کمبود آن در بازار است و به نظر می‌رسد با ادامه این روند شاهد افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ طی روزهای پیش رو باشیم.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1618035
ارسال نظر
نظرات