شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 15:46 منتشر شده در مورخ: 1399/03/22 شناسه خبر: 1617238
امام‌جمعه جویبار:

مسئولان برای مناطق ساحلی تصمیمات درستی اتخاذ کنند

مسئولان برای مناطق ساحلی تصمیمات درستی اتخاذ کنند
محمدتقی نادعلیزاده تخریب بی‌رویه محیط‌زیست، انباشت زباله و سرایت شیرابه‌ها به سفره‌های زیرزمینی، آلودگی‌های بی‌رویه رودخانه‌ها و نابودی جنگل‌ها و مراتع از پیامدهای بی‌توجهی به مناطق ساحلی دانست و از مسئولان خواست برای رفع مشکل تصمیماتی را اتخاذ کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ،آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده عصر امروز در جلسه شورای امربه معروف و نهی ازمنکر شهرستان جویبار با اشاره به اینکه ساحل دریا یکی از موهبت الهی و فرصتی برای درآمدزایی و تفریحات سالم است اظهار کرد: مسئولان شرایط لازم را برای استفاده مطلوب از دریا فراهم کنند.
 
 وی نظارت دائمی بر رعایت هنجارهای دینی و هم‌زمان ضرورت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی برای جلوگیری از شیوع دوباره کرونا را از الزامات مدیریت بر سواحل دانست افزود: هجوم مسافران می‌تواند موجب اوج‌گیری کرونا و بعضاً ایجاد مشکلات اجتماعی برای شهرهای ساحلی شود.
 
 امام‌جمعه جویبار تصریح کرد: باید از فرصت دریا برای جذب توریسم در قالب یک مجموعه مشخص و کنترل‌شده بهره‌برداری کنیم و موضوعاتی مانند تضعیف ارزش‌های اسلامی در سیستم‌های اجرایی موردتوجه قرار گیرد.
 
نادعلیزاده تخریب بی‌رویه محیط‌زیست، انباشت زباله و سرایت شیرابه‌ها به سفره‌های زیرزمینی، آلودگی‌های بی‌رویه رودخانه‌ها و نابودی جنگل‌ها و مراتع از پیامدهای بی‌توجهی به مناطق ساحلی دانست و از مسئولان خواست برای رفع مشکل تصمیماتی را اتخاذ کنند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1617238
ارسال نظر
نظرات