شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 15:32 منتشر شده در مورخ: 1399/03/22 شناسه خبر: 1617232
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج تاکید کرد

لزوم کار جهادی برای حل مشکل معیشت مردم/مسیر حرکت انقلاب اسلامی روبه‌جلو و در حال پیشرفت است

لزوم کار جهادی برای حل مشکل معیشت مردم/مسیر حرکت انقلاب اسلامی روبه‌جلو و در حال پیشرفت است
یعقوب سلیمانی گفت: اگر قرار است مردم آرامش را ببینید و وضعیت معیشتی و اقتصادی بهتر شود نیاز است روحیه جهادی بر کالبد جامعه حاکم شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، آیین افتتاحیه راهیان بصیرت سال ۹۹ استان مازندران و گرامیداشت شهدای ترور خصوصاً شهدای منطقه دالخانی به میزبانی شهرستان رامسر برگزار شد.

سردار یعقوب سلیمانی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج امروز در آیین این افتتاحیه اظهار کرد: مسیر حرکت انقلاب اسلامی با همه محدودیت‌ها، تحریم‌ها، نفاق‌ها، نفوذها و مشکلاتی که وجود داشت روبه‌جلو و در حال پیشرفت بوده است.

وی افزود: پیشرفت جمهوری اسلامی در زمینه‌های مختلف از نانو تا هسته‌ای و موشکی باعث تعجب غربی‌ها و دشمنان این نظام و انقلاب شده است.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با بیان اینکه اگر دقت کنیم می‌بینیم که همه این پیشرفت‌ها درجایی اتفاق افتاد که فرهنگ ایثار و شهادت آنجا جاری و ساری بود، گفت: ما هر چه داریم از شهدا داریم و هر جا پیشرفت کردیم تفکر جهادی در آن جاری بود.

این مسئول در ادامه با اشاره به اینکه کرونا، هیمنه پوشالی غرب را درهم شکست، تصریح کرد: در جمهوری اسلامی با همان تفکر جهادی و فرهنگ ایثار و شهادت جوانان خادم ما در عرصه‌های مختلف پای‌کار آمدند.

سلیمانی به اقدامات خادمان شهدا در عرصه‌های مختلف تولید ماسک، گان بهداشتی، دستکش، تولید و توزیع آب‌میوه، ضدعفونی کردن و گندزدایی اماکن عمومی و بیمارستان‌ها همچنین تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی در رزمایش کمک مؤمنانه اشاره کرد و گفت: این اقدامات باعث ایجاد آرامش اجتماعی بین مردم و در جامعه شد.

وی بیان کرد: اگر قرار است مردم آرامش را ببینید و وضعیت معیشتی و اقتصادی بهتر شود نیاز است روحیه جهادی بر کالبد جامعه حاکم شود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1617232
ارسال نظر
نظرات