شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:02 منتشر شده در مورخ: 1399/03/21 شناسه خبر: 1616926
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس:

زمان زورگویی‌های آمریکا به پایان رسیده است

زمان زورگویی‌های آمریکا به پایان رسیده است
محمد اسماعیلی، عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: ضعف آمریکا در برابر کشورهای مختلف نشان می‌دهد زمان زورگویی این کشور به پایان رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد اسماعیلی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: همانگونه که مقام معظم رهبری بارها در خصوص افول قدرت آمریکا در ابعاد اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی تاکید کرده‌اند، امروز مشاهده می‌شود که این موضوع تحقق یافته است.

وی افزود: آمریکا امروز به جایی رسیده است که پوشالی بودن قدرت آن برای همه مردم جهان آشکار شده است و مردم آمریکا از دست دولتمردان به ستوه آمده و به خیابان‌ها آمده‌اند.
 
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تبعیض نژادی موجود در این کشور حتی سفیدپوستان را به میدان آورده و به دلیل قرار گرفتن مردم در شرایط سخت،  مردم به بی‌عدالتی در سیستم سرمایه‌داری و حکومتی آمریکا اعتراض دارند.
 
کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: سیاهان و سرخپوستان در آمریکا از هیچ جایگاهی برخوردار نیستند و برای برخورد با مردم نیروهای امنیتی و پلیس به میدان آمده و مردم را می‌کشند بدون اینکه بازخواست شده و یا محاکمه شوند.
 
اسماعیلی بیان داشت: قیام سراسری مردم آمریکا در همه ایالت‌ها و شهرها بر علیه نظام سرمایه داری و بی‌عدالتی گسترش یافته و ادامه دارد.
 
وی گفت: آمریکا در بعد سیاسی و بین‌المللی نیز قدرت خود را از دست داده و در مواجه با جمهوری اسلامی مردم دنیا شاهد بودند که ما پس از شهادت سردار سلیمانی مقر آمریکایی را موشک باران کردیم و آنها نتواستند عکس‌العملی نشان دهند.
 
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: علیرغم تهدیدها و تحریم‌های کشور ونزوئلا نفتکش‌های ایران در این کشور حضور یافته و بار خود را خالی کردند و آمریکا هیچ غلطی نتوانست بکند.
 
اسماعیلی بیان داشت: ضعف آمریکا در برابر کشورهای مختلف نشان می‌دهد زمان زورگویی این کشور به پایان رسیده است و امیدواریم مردم آن به زودی شاهد شرایط بهتر که حداقل‌ها در آن رعایت شده باشد، را به دست آورند.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1616926
ارسال نظر
نظرات