شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 20:54 منتشر شده در مورخ: 1399/03/20 شناسه خبر: 1616744
نماینده مردم قائم‌شهر و جویبار در مجلس:

خون شهدای مقاومت ضامن بقای برادری بین ایران و افغانستان است

خون شهدای مقاومت ضامن بقای برادری بین ایران و افغانستان است
کیوان مرادیان گفت: خون شهدای مدافعین حرم اهل بیت ایران و افغانستان، ضامن بقای پیوند تاریخی و اعتقادی بین دو کشور مسلمان و برادر خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کیوان مرادیان در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ با اشاره به فضاسازی رسانه‌های معاند جهت ایجاد اختلاف بین ملت‌های برادر ایران و افغانستان اظهار کرد:ایران بزرگ در طول چهار دهه گذشته در اوج برادری و کرامت با همسایه مسلمان و هم زبان خود برخورد کرده و در تمامی شرایط با آغوش باز پذیرای برادران و خواهران افغانستانی بوده است و آمریکایی ها و گردانندگان بی‌مقدار رسانه‌های معاند قادر به تاثیرگذاری بر این روابط تاریخی نیستند.

وی تصریح کرد:امروز کشور آمریکا شاهد تراژدی غم‌انگیز نژادپرستی گسترده است  اما سردمداران جبهه استکبار در کمال وقاحت موضوع حقوق بشر در ایران اسلامی را در دستور کار قرار داده و ایجاد اختلاف و نزاع بین دو کشور برادر و مسلمان را دنبال می‌کنند این فرافکنی مضحک، دستمایه تبلیغات مسموم قلم به مزدهای شاغل در بنگاه‌های خبرپراکنی قرار گرفته است.

نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا متهم اصلی وقایع تلخ در منطقه خاورمیانه است گفت:آمریکا متهم اصلی همه وقایع تلخی است که در سراسر جهان و از جمله منطقه حساس خاورمیانه به وقوع می‌پیوندد.

وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها با سناریوی ساختگی حمله به برج های دوقلو کشور مسلمان افغانستان را اشغال کرده و طول این سال‌ها انواع فتنه‌گری از جمله گسترش قاچاق مواد مخدر، جلوگیری از تحقق یک دولت پایدار و ایجاد ناامنی و کشتار مردم بیگناه و بازی موش و گربه با طالبان و انتقال داعش وحشی به افغانستان را مرتکب شده است.

مرادیان گفت: خون شهدای مدافعین حرم اهل بیت ایران و افغانستان، ضامن بقای پیوند تاریخی و اعتقادی بین دو کشور مسلمان و برادر خواهد بود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1616744
ارسال نظر
نظرات