شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:57 منتشر شده در مورخ: 1399/03/19 شناسه خبر: 1616144
در گفت‌وگو با مدیران آموزش و پرورش اعلام شد؛

آغاز امتحانات پایه دوازدهم 4800 دانش‌آموز در مدارس ساری

آغاز امتحانات پایه دوازدهم 4800 دانش‌آموز در مدارس ساری
مدیران آموزش و پرورش ناحیه یک و دو ساری اعلام کردند که امتحانات پایه دوازدهم با 4800 دانش آموز در مدارس و رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، به شیوع ویروس کرونا مراکز آموزشی در کنار بسیاری از کسب و کارها و مراکز آموزشی که امکان تجمع وجود داشت تعطیل شد اما برای تعطیل نشدن آموزش دانش آموزان و نیمه تمام نشدن سال تحصیلی، آموزش مجازی از طریق تلویزیون و شبکه‌های اجتماعی انجام شد و این روزها زمان برگزاری امتحانات پایان سال است و پایه دوازدهمی‌ها برای برگزاری امتحانات باید به مدارس مراجعه کنند.

حامد دیانی رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک ساری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: امتحانات پایان ترم حضوری دانش آموزان پایه دوازدهم با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از ۱۷ خرداد ماه آغاز و تا ۱۶ تیر ماه ادامه دارد.
 
دیانی بیان کرد: این امتحانات در حوزه ناحیه یک ساری، در ۱۷ حوزه امتحانی با حضور ۲ هزار و ۱۵۸ دانش آموز شامل؛ ۹۹۹ پسر و هزار و ۱۵۹ دختر برگزار خواهد شد.
 
وی حاطرنشان کرد: طبق اطلاعیه شورای عالی آموزش و پرورش، مهمان شدن دانش‌آموزان پایه نهم و دوازدهم در امتحانات نهایی خرداد ماه ۹۹، با توجه به شرایط ناشی از کرونا، بلامانع است.
 
ام المنین محمدی رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو ساری نیز در گفتوگو با خبرنگار ما، گفت: امتحانات پایان ترم دانش آموزان پایه دوازدهم در ۱۷ حوزه با حضور ۲ هزار و ۶۵۰ دانش آموز در این بخش برگزار خواهد شد.
 
وی تصریح کرد: دانش‌آموزان باید با ماسک و دستکش سر جلسه امتحان حاضر شوند، بنابر تصمیمات اخیر اگر دانش‌آموزی بیماری خاص داشته باشد، حتما مکانی ویژه برایش در همان حوزه به او اختصاص داده خواهد شد.
 
محمدی گفت: صندلی‌های حوزه امتحانی نیز با فاصله ۲ متری چیده شده است و به دانش‌آموزان اجازه تجمع در حوزه‌ها داده نمی‌شود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1616144
ارسال نظر
نظرات