شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 16:39 منتشر شده در مورخ: 1399/03/18 شناسه خبر: 1616014
رئیس کتابخانه‌های عمومی جویبار اعلام کرد؛

شرکت 1500 جویباری در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی

شرکت 1500 جویباری در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی
رضا اکبری گفت: یک هزار و 500 نفر در دهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در شهرستان جویبار شرکت کردند که با توجه به شرایط کرونایی و تعطیلی مراکز آموزشی نسبت به سال گذشته تاکنون با کاهش روبرو بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، رضا اکبری عصر امروز در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان جویبار گفت: شهرستان جویبار با جمعیت حدود 80 هزار نفر دارای سه کتابخانه‌های عمومی به مردم خدمت‌رسانی می‌کند.
 
وی افزود: کتابخانه عمومی لاریم نیز هم‌زمان با هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
 
رئیس کتابخانه‌های عمومی جویبار با اشاره به اقدامات انجام‌شده در ایام کرونا اظهار کرد: کتابخانه‌های عمومی جویبار از چهارم اسفند با دستور ستاد مقابله با کرونا، خدمات حضوری خود را تعطیل کرد ولی فعالیت خود را در فضای مجازی در ایام کرونا مسابقه نقاشی، پویش‌های مجازی، معرفی کتاب، مسابقه خاطره گویی، باشگاه مجازی کتاب‌خوانان در فضای مجازی توسط این اداره انجام شد.
 
اکبری بیان کرد: یک هزار و 500 نفر در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در شهرستان جویبار شرکت کردند که با توجه به شرایط کرونایی و تعطیلی مراکز آموزشی نسبت به سال گذشته تاکنون با کاهش روبرو بوده است.  
 
معاون توسعه اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مازندران در این جلسه گفت: اختتامیه جشنواره کتاب‌خوانی رضوی جویبار سال گذشته جز برترین مراسم‌ها در استان بود که به‌عنوان الگویی برای سایر شهرستان‌ها و استان‌ها انتخاب شد.
 
مرضیه فلاح بابیان اینکه نگاه ویژه‌ای به شهرستان جویبار داریم اظهار کرد: متأسفانه امروز کتابخانه‌های عمومی جویبار از شهرداری 90 میلیون طلبکار هستند و این موضوع باعث شده دچار مشکلات زیادی در تأمین اقلام موردنیاز شویم.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1616014
ارسال نظر
نظرات