شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 13:22 منتشر شده در مورخ: 1399/03/18 شناسه خبر: 1615931
نماینده مردم قائم شهر و سوادکوه در مجلس:

شفافیت در همه ابعاد زندگی مسئولان ورود می‌کند/عملکرد مجلس یازدهم انقلابی باشد

شفافیت در همه ابعاد زندگی مسئولان ورود می‌کند/عملکرد مجلس یازدهم انقلابی باشد
کیوان مرادیان گفت: گام نخست ما شفافیت در آرا بود و این شفافیت در همه ابعاد زندگی مسئولان ورود می‌کند که ثمره مثبت این شفافیت نشان داده می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، کیوان مرادیان صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه با اشاره به تفکر جهانی امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب اظهار کرد: به اعتراف دشمنان در خصوص تحریم‌های فلج کننده علیه کشور، نظام تفکر انقلابی امام در حال صادر شدن است و با گذشت چهار دهه از انقلاب، ایران جزء قدرت‌های منطقه محسوب می‌شود و حرکت انقلاب به سوی پیشرفت و رو به جلو است.
 
وی با بیان اینکه سیستم امنیتی کشور ریگی را از آسمان به پایین می‌کشد، چطور نمی‌تواند با فساد مبارزه کند و یا چگونه افرادی طی چند سال به ثروت‌های نجومی دست یافتند، افزود: گام نخست ما شفافیت در آرا بود و این شفافیت در همه ابعاد زندگی مسئولان ورود می‌کند که ثمره مثبت این شفافیت نشان داده می‌شود.
 
نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: چطور می‌شود ایران می‌تواند ماهواره به فضا بفرستد یا اینکه موشک نقطه‌زن طراحی کند ولی نمی‌تواند مشکل آب شرب منطقه‌ای را برطرف کند.
 
مرادیان افزود:حضور مدیران در میدان عمل و کنار مردم بسیار حائز اهمیت است، درک درست مسئولان از وضعیت مردم آرامش روانی را به دنبال دارد.
 
وی خاطرنشان کرد: با حضور پر رنگ مردم در کنار مسئولان بحران جدی همچون کرونا مدیریت شد، مردم انتظار دارند مسئولان در کنار آنها قرار گیرند.
 
نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی افزود: انتظار حق مردم و نظارت حق نمایندگان است چهار سال فرصت عظیمی است که می‌تواند سرنوشت و آینده فرزندان را به سوی پیشرفت رقم بزند یا عقب‌گرد کند.
 
مرادیان با تاکید بر اینکه حوزه انتخابیه محل رزومه‌سازی برخی از مدیران نیست از عدم حضور مدیر البرزمرکزی در شهرستان گلایه کرد و افزود: مدیر باید همانند یک کارگر در میدان کار قرار گیرد، مدیر نباید هزینه مضاعف بر شهرستان تحمیل  کند، یک مدیر باید احساس مسئولیت داشته باشد و در محل کار حضور یابد.
 
وی در پایان البرز مرکزی و شهرک صنعتی شورمست را ظرفیت منطقه دانست و گفت: باید از این ظرفیت‌ها بهره برد، تعیین تکلیف واحدهای تعطیل شده شهرک صنعتی در دستور کار قرار دارد، وجود ظرفیت‌های بلاتکلیف به مردم آسیب میزند.


عملکرد مجلس یازدهم طبق خواسته مردم باید انقلابی باشد

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: عملکرد مجلس یازدهم باید طبق خواسته مردم، یک عملکرد انقلابی باشد و قانون گذاری‌ها باید اثراث مثبتی در جامعه داشته باشد تا دغدغه‌های مردم کاهش یابد.

کمال علیپور راهبرد حضور مردم را رمز موفقیت جمهوری اسلامی عنوان و اظهار کرد: امام راحل (ره) دموکراسی اسلامی را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کردند که مردم در سرنوشت خود دخیل باشند.
 
وی به شیطنت‌های انتخاباتی دشمنان اشاره و خاطرنشان کرد: ملت ایران با تمام تبلیغات مسموم پای صندوق‌های رای حضور یافتند و پایبندی خود را به نظام و شهدا به اثبات رساندند.
 
نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی به وضعیت نامناسب معیشتی و اقتصادی مردم اشاره و افزود: بسیاری گمان می‌کردند مردم پای صنوق رای حضورنمی‌آیند؛ اما مردم با تمام مشکلات و کم کاری بعضی از افراد به خاطر علاقمندی به جمهوری اسلامی در انتخابات شرکت کردند.
 
این مسئول با اشاره به رای مردم به یک مجلس انقلابی تاکید کرد: عملکرد مجلس یازدهم باید طبق خواسته مردم، یک عملکرد انقلابی باشد و قانون گذاری‌ها باید اثراث مثبتی در جامعه داشته باشد تا دغدغه‌های مردم کاهش یابد.
 
علیپور با بیان اینکه باید از نگاه  شعاری خارج شویم و در کف میدان عمل  کنارمردم قرار بگیریم افزود:دست دولت نباید در پایه پولی کشور مشهود باشد و این روند باید اصلاح شود، کشور ایران با این همه منابع درآمد نباید از تهدید ترامپ دیوانه بترسد.
 
وی به طرح شفافیت آرا اشاره کرد و گفت: با طرح شفافیت آرا نمایندگان  نخستین گام جهت قرارگیری دولت در مسیر اصلی، برداشته شد، اگر مجلس همانند یک اتاق شیشه‌ای در تیر راس نگاه مردم قرار گیرد، جلوی بسیاری از اختلاس‌ها و رانت‌ها گرفته می‌شود.
 
نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه خوب کار کردن با کار خوب کردن متفاوت است، افزود: مدیران نباید فقط در اتاق کار پشت میز قرار گیرند بلکه باید در میدان عمل حضور یابند، مدیر پشت میزنشین مدیر ولایت مدار نیست؛ برای اینکه به قدرت برتر منطقه تبدیل شویم باید پرقدرت کار و تلاش  کنیم.
 
این مسئول با اشاره به اینکه جذب نکردن اعتبارات از سوی هیچ مدیری قابل توجیه نیست، تصریح کرد: در منطقه محرومی همچون سوادکوه جذب نشدن اعتبار نشانه ضعف مدیریتی یک مدیر اجرایی است که شایسته این پست نیست، مدیران باید برای اعتبارات، طرح و برنامه‌های از قبل تعیین شده تهیه کنند و همگی در مسیر پیشرفت کشور تلاش کنند.
 
علیپور در پایان با اشاره به تلاش و همکاری سپاه و بسیجیان در کنار کادر درمان و بهداشت و قدردانی از این تلاش‌ها، خاطرنشان کرد: پیروزی و موفقیت با وقت صرف کردن و تلاش بی‌وفقه بدست می‌آید، وظایف نمایندگان مجلس قانون‌گذاری و نظارت است که با همدلی و وحدت این وظایف را اولویت قرار می‌دهیم.


انتهای پیام/
 

https://old.dana.ir/1615931
ارسال نظر
نظرات