شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 13:02 منتشر شده در مورخ: 1399/03/18 شناسه خبر: 1615929
در جلسه شورای اداری سوادکوه مطرح شد؛

انتقاد فرماندار سوادکوه از کلنگ‌زنی کک‌سازی قبل از مطالعات زیست‌محیطی

انتقاد فرماندار سوادکوه از کلنگ‌زنی کک‌سازی قبل از مطالعات زیست‌محیطی
با گلایه‌ مندی از کلنگ زنی پروژه کک سازی قبل از بررسی مطالعات زیست محیطی گفت: اکنون باید به فکر پروژه جایگزین برای کک سازی بود، رسالت ما این است فرصت اشتغال سازی را از دست ندهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سعید یزدانی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان به قیام پانزده خرداد اشاره و اظهار کرد:امروز هویت سیاسی و اجتماعی خود را مدیون  قیام 15 خرداد هستیم و با تمام تحریم‌های سختی که بر نظام و کشور تحمیل شد جزء کشورهای قدرتمند منطقه محسوب می‌شویم.
 
وی با اشاره به اقدام عملی شرکت سامان در سال جهش تولید و اشتغال زایی برای 100نفر خاطرنشان کرد: یکی از معادن تولید ذغال با ظرفیت تولید 5 هزارتن کار خود را آغاز کرد که  گام عملی در تحقق شعار سال برداشته شد.
 
فرماندار شهرستان سوادکوه با بیا اینکه این شهرستان درحوزه صنعت پیشرفته نیست و باید در حوزه دامداری و شیلات که  پتانسیل‌های  توسعه را دارا است، تلاش کنیم، افزود: پروسه اداری راه‌اندازی نخستین مرکز اصلاح نژاد 10هزار راس دام با محوریت دانش بنیان انجام شد.
 
این مسئول با گلایه‌ مندی از کلنگ زنی پروژه کک سازی قبل از بررسی مطالعات زیست محیطی تصریح کرد: اکنون باید به فکر پروژه جایگزین برای کک سازی بود، رسالت ما این است فرصت اشتغال سازی را از دست ندهیم.
 
یزدانی با اشاره به راه‌اندازی پروژه پرورش مرغ در قفس و بیان اینکه سرمایه‌گذار سوله را نیز احداث کرد ولی متاسفانه با مشکلاتی در بانک روبه رو شد، افزود: باید از سرمایه‌گذاران حمایت و روند سرمایه‌گذاری‌ها تسهیل شود، ایجاد دست‌انداز در راستای سرمایه‌گذاری از سوی مدیران و دستگاه‌ها شایسته نیست.
 
وی ضمن تقدیر و تشکر از کادر بهداشت و درمان و تمام ارگان‌هایی که در مبارزه با شیوع ویروس کرونا همکاری داشتند، خاطرنشان کرد: کمک 2میلیارد و 400میلیون تومانی مردم شهرستان سوادکوه درحوزه سلامت با توجه به میانگین جمعیت بسیار حائز اهمیت و قابل تقدیر است.
 
فرماندار شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه با همکاری سپاه و بسیج بیش از 3 هزار بسته معیشتی در طرح رزمایش مومنانه تهیه و در اختیار خانواده‌های کم برخوردار قرار گرفت، افزود: مدیران اجرایی درمبارزه و قطع زنجیره کرونا عملکرد خوبی داشتند و باید بدانیم مبارزه با کرونا همچنان در دستور کار تمام ارگان‌ها قرار دارد.
 
این مسئول یکی از شاخص‌های ارزیابی مدیران را جذب اعتبارات برشمرد و خاطر نشان کرد: مدیری که کمتر از 50 درصد اعتبارات  تخصیص یافته را جذب کند مدیر موفقی برای شهرستان نیست.
 
یزدانی با استناد به قانون 84 که  نمایندگان مجلس شورای اسلامی حق اظهار نظر در تمامی مسائل داخلی و خارجی دارند از نمایندگان درخواست کرد در بعضی پروژه‌ها به مدیران را یاری رسانند.
 
وی با بیان اینکه آزادسازی سرخکلا در محور سوادکوه در دستور کار قرار گیرد، افزود: وضعیت زمین فوتبال اگر در سال جاری به نتیجه مطلوب نرسد اعتباری برای آن لحاظ نمی‌شود.
 
فرماندار شهرستان سوادکوه در پایان با گلایه‌مندی و بیان اینکه 85 روز است که اداره جهاد کشاورزی شهرستان مدیر ندارد، افزود: در شرایط کرونایی، کوچ عشایر، رسیدگی به وضعیت سردهنه‌ها، اداره شهرستان فاقد مدیر است، وظایف معاون با مدیر متفاوت است و بلاتکلیف ماندن یک اداره که نقش اساسی در شهرستان دارد شایسته و مطلوب نیست.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1615929
ارسال نظر
نظرات