شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 09:20 منتشر شده در مورخ: 1399/03/18 شناسه خبر: 1615718
نماینده مردم قائم‌شهر و جویبار در مجلس:

پشت میز نشستن مدیران مشکلات مردم را حل نمی‌کند/لزوم حل مشکل کم‌آبی در جویبار

پشت میز نشستن مدیران مشکلات مردم را حل نمی‌کند/لزوم حل مشکل کم‌آبی در جویبار
کمال علیپور گفت: برای اتمام پروژه یا حل مشکلات مدیران باید فعل خواستن را صرف کنند و پیگیری مصرانه‌ای داشته باشند. با نشستن پشت میز مشکلی حل نمی‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، کمال علیپور عصردیروز در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار بابیان اینکه مدیران نظام باید خادم، نوکر و در خدمت مردم باشند گفت: تنها خدمت به مردم و کسب رضایت آنان است که موفقیت نظام را رقم خواهد زد.
 
وی با اشاره به اینکه مدیران باید برنامه توسعه کشور را مطالعه کنند بیان کرد: زمانی می‌توانیم در انجام وظایف موفق باشیم و رضایت مردم را به همراه خود داشته باشیم که مدیران ما با برنامه کار کنند.
 
نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برخی کم‌کاری‌ها در بخش آب اظهار کرد: وقتی می‌توانیم پیشرفته‌ترین تجهیزات ماهواره‌ای و نظامی داشته باشیم پس مشکل آب نباید این‌گونه جدی دغدغه مردم باشد.
 
علپیور یکی از ویژگی‌های مدیران را پیگیری دانست و افزود: برای اتمام پروژه یا حل مشکلات مدیران باید فعل خواستن را صرف کنند و پیگیری مصرانه‌ای داشته باشند و با نشستن پشت میز مشکلی حل نمی‌شود.
 
کیوان مرادیان دیگر نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی در این جلسه بیان کرد: وحدت در حوزه نمایندگان کامل و بدون نقص انجام خواهد شد و وحدت بین مسئولین و نمایندگان نیز می‌تواند بسیاری از ظرفیت‌های مغفول مانده را به حرکت درآورد.
 
وی با اشاره به مشکل کم‌آبی در شهرستان جویبار گفت: یکی از راه‌های حل مشکل آب در جویبار استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها و نخبگان است.


تامین آب آشامیدنی و راه دو مشکل اساسی و جدی در جویبار

فرماندار شهرستان جویبار نیز گفت: آب و راه را دو مشکل اساسی شهرستان جویبار هستند مشکل آب شرب و کشاورزی در زمان کم‌آبی و پرآبی همچنان باقی است.

سید علی اسد در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار اظهار کرد: جویبار دارای پتانسیل‌های متعددی در حوزه‌های گوناگون است ولی به جهت قرار گرفتن در انتهای مسیر مواصلاتی و اتصال به دریا دارای مشکلات زیادی است.
 
وی مسئله آب و راه را دو مشکل اساسی شهرستان جویبار اعلام کرد و گفت: مشکل آب شرب و کشاورزی در زمان کم‌آبی و پرآبی همچنان باقی است.
 
فرماندار جویبار بابیان اینکه سیل سال گذشته در کنار آسیب‌هایی که وارد کرد منجر به فرصتی برای ما شده است عنوان کرد: پس از سیل اخیر حدود 60 درصد رودخانه سیاهرود و انهار درجه 3 و 4 شهرستان جویبار لایروبی شدند.
 
اسد به احداث دو آب‌بندان جدید در جویبار اشاره و عنوان کرد و گفت: شهرستان جویبار دارای 2500 هکتار آب‌بندان است که با لایروبی آن‌ها میزان ذخایر آب برای بخش کشاورزی افزایش پیدا خواهد کرد و دو آبندان جدید 23 و 7 هکتاری در بخش گیلخواران و در روستاهایی که به‌شدت از کم‌آبی رنج می‌بردند احداث و آماده بهره‌برداری است.
 
وی همچنین بر برق‌دار کردن چاه‌های کشاورزی جویبار تأکید و عنوان کرد: 270 میلیون تومان برای برق‌دار کردن چاه‌های کشاورزی این شهرستان اعتبار در نظر گرفته‌شده که 100 میلیون تومان آن تخصیص پیدا کرد.
 
فرماندار جویبار بابیان اینکه 9 آبندان جویبار برای گردشگری شناسایی شدند اظهار کرد: این آبندان‌ها می‌توانند از تسهیلات کم‌بهره دولتی برای ایجاد تجهیزات گردشگری استفاده کنند و توانمندی روستاها را افزایش دهند.
 
اسد راه‌ها را یکی دیگر از مشکلات شهرستان جویبار دانست و افزود: راه‌های منتهی به شهرستان باید چهاربانده شود که در برخی نقاط این کار انجام شد ولی در برخی دیگر به‌صورت نیمه‌کاره است.
 
وی یادآور شد: بسیاری از آسفالت راه‌ها فرسوده شده که نیاز به بهسازی و روکش دارد.
 
آیت‌الله نادعلیزاده امام‌جمعه جویبار نیز در این جلسه در توصیه‌ای به نمایندگان مجلس گفت: مردم باید در اولویت تصمیمات نمایندگان باشند و در هر لایحه و قانونی که وضع می‌شود باید به نفع و در خدمت مردم باشد.
 
وی تصریح کرد: همه از این مجلس انقلابی انتظار دارند و امیدوارند که گشایشی در امور جامعه و زندگی مردم ایجاد کند.
 
امام‌جمعه جویبار خاطرنشان کرد: نظم و پاک دستی از ویژگی‌های برجسته نمایندگان باید باشد تا اعتماد بین مردم و مسئولین استمرار و قوت بگیرد.
 
انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1615718
ارسال نظر
نظرات