شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:11 منتشر شده در مورخ: 1399/03/17 شناسه خبر: 1615667
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان زنجان:

پروژه استخر دانش‌آموزش زنجان به دلیل نبود اعتبار تعطیل شد

پروژه استخر دانش‌آموزش زنجان به دلیل نبود اعتبار تعطیل شد
جهانگیر صفری مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان زنجان از تعطیلی پروژه استخر دانش‌آموزش زنجان به دلیل نبود اعتبار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جهانگیر صفری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به پروژه‌های اداره نوسازی و تجهیز مدارس استان زنجان، اظهار کرد: پروژه‌های متعددی در سال 99 در حال پیگیری است که تمامی این پروژه‌ها اولویت‌دار است که برخی از این پروژه‌ها امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به پروژه‌هایی که در 6 ماهه اول سال به بهره‌برداری می‌رسد، ابراز کرد: در 6 ماهه اول سال 13 مدرسه در استان زنجان به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان زنجان بیان کرد: در 6 ماهه دوم سال 99، 9 مدرسه در استان زنجان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه در سال 99، 22 مدرسه با ظرفیت 150 کلاس درس به آموزش‌وپرورش استان زنجان با زیربنای 19524 مترمربع تحویل داده می‌شود، تصریح کرد: از 22 مدرسه‌ای که امسال به بهره‌برداری می‌رسند 9 مدرسه با بیش از 24 خیر ساز است.

صفری با اشاره به پروژه استخر دانش‌آموزی، عنوان کرد: با توجه به اینکه اعتبار استخر دانش‌آموزی استان زنجان تخصیص پیدا نکرد و این پروژه تعطیل شد.

وی بیان کرد: برای ادامه ساخت‌وساز استخر دانش‌آموزی نیاز به اختصاص اعتبارات جدید و برگزاری مناقصه برای انتخاب پیمانکار وجود دارد.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1615667
ارسال نظر
نظرات