شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 12:57 منتشر شده در مورخ: 1399/03/14 شناسه خبر: 1615006
رئیس پلیس راه:

ترافیک سنگین در مسیر شمال/ محدودیت‌های ترافیکی در محورهای شمال درحال اجراست

ترافیک سنگین در مسیر شمال/ محدودیت‌های ترافیکی در محورهای شمال درحال اجراست
رئیس پلیس راه مازندران گفت: شاهد تردد حجم زیاد خودروها در مسیر شمال هستیم به‌طوری‌که موجب ترافیکی سنگین شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت جاده‌های مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر شاهد تردد حجم زیاد خودروها در مسیر شمال هستیم به‌طوری‌که موجب ترافیکی سنگین شد.

وی با اشاره به ورودی سنگین در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه، افزود: آمد و شد خودروها در محور کیاسر نیز به‌صورت پرحجم است.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: باتوجه به شرایطی که داریم تردد زیادی را در محورهای استان شاهد هستیم که باید از هم‌اکنون مسافران زمان بازگشت از سفرهای خود را مدیریت کنند.

این مسؤول با اعلام اینکه محدودیت‌های ترافیکی از روز گذشته در محورهای مازندران آغاز شده و تا روز شنبه 17 خرداد ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت تا ساعت 18 روز شنبه 17 خرداد از محور هراز ممنوع است.

قدمی با بیان اینکه تردد تمامی تریلی از محور هراز و تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان همچنان ممنوع است، تصریح کرد: براساس برنامه روز جمعه محورهای هراز و کندوان یک‌طرفه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بحث ممنوعیت تردد تریلی روز شنبه در محور سوادکوه در دستور کار قرار دارد، یادآور شد: درصورت افزایش حجم تردد بحث محدودیت یک‌طرفه مقطعی را در محور کیاسر نیز در دستور کار داریم.

رئیس پلیس راه مازندران با تاکید بر اینکه درصورت افزایش حجم ترافیک بحث محدودیت‌های مقطعی نیز در دستور کار پلیس قرار می‌گیرد، خاطرنشان کرد: مرکز کنترل پلیس با شماره‌تلفن‌های 21824420 و 21824434 با پیش شماره 011 در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی آخرین وضعیت راه‌های استان است.

انتهای پیام/ط

https://old.dana.ir/1615006
ارسال نظر
نظرات