شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 10:02 منتشر شده در مورخ: 1399/03/14 شناسه خبر: 1614862
فرمانده سپاه دورود:

۲۰۰۰ بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند در دورود توزیع شد

۲۰۰۰ بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند در دورود توزیع شد
کریم زینی وندگفت: در مرحله سوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در شهرستان دورود ۲۰۰۰ بسته معیشتی، بین نیازمندان و متضررین از بیماری کرونا توزیع شد. اجرای مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در شهرستان دورود؛

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، کریم زینی وند در گفت وگو با سفیرافلاک با بیان اینکه در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه ۲ هزار بسته معیشتی میان نیازمندان توزیع شد، اظهار داشت: از آغاز رزمایش کمک مومنانه تا کنون در شهرستان دورود جمعا تعداد ۶۰۰۰هزاربسته مواد غذایی به ارزش ریالی یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بین نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از بیمار کرونا توزیع شده است.

 
وی افزود: هزینه مرحله سوم رزمایش با مشارکت خیران و عموم مردم جمع‌آوری شده و بین نیازمندان و سایر افراد آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

فرمانده سپاه دورود گفت: نیازمندان دورود توسط پایگاه‌های بسیج و حوزه های مقاومت شناسایی شدند و توزیع بسته‌های معیشتی نیز با حفظ کرامت افراد انجام شده است.

زینی وند بیان کرد: با اجرای مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه و مواسات، مجموعه ۷۵ درصد از لیست افراد نیازمندان سبد معیشتی دریافت کرده اند و ۲۵ درصد باقیمانده هم با کمک همدلی مردم و خیرین طی روزهای آینده سبد معیشتی دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

https://old.dana.ir/1614862
ارسال نظر
نظرات