شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 16:09 منتشر شده در مورخ: 1399/03/11 شناسه خبر: 1614254

نمایندگان مجلس یازدهم به جدایی ری از تهران رأی می‌دهند؟

نمایندگان مجلس یازدهم به جدایی ری از تهران رأی می‌دهند؟
عضو شورای شهر تهران با اشاره به ضرورت جدا شدن ری از تهران گفت: نمایندگان دوره یازدهم مجلس باید مطالبه مردم ری را پیگیری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حسن خلیل‌آبادی عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگویی درباره موضوع جدایی ری از تهران اظهار داشت: مجلس دهم اقداماتی را در این راستا انجام داد و امیدواریم رابطه حسنه‌ای بین شورای شهر و مجلس یازدهم نیز برقرار باشد چرا که هر دو نهاد برآمده از درون جامعه و مردم هستند.

وی گفت: تعامل شورای شهر با نمایندگان ری، تهران، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس بسیار حائز اهمیت است و علاوه بر این هماهنگی‌ سایر نمایندگان از جمله رئیس مجلس شورای اسلامی بسیار مهم است.

عضو شورای شهر تهران گفت: از نمایندگان دوره یازدهم مجلس درخواست دارم مانند نمایندگان قبلی، طرح جدایی ری از تهران را پیگیر باشند و حقوق قانونی مردم ری را به آنان بازگرداند.

خلیل آبادی در پاسخ به این پرسش که‌ آیا آقای قالیباف موافق جدایی ری از تهران است، گفت:‌ در دوره‌های گذشته به دلایل مختلفی این محقق نشد ولی اکنون که ایشان در جایگاه رئیس مجلس هستند از قانون اساسی حمایت خواهند کرد و ان‌شاءالله رویکرد ایشان هم به این قضیه مثبت باشد.

وی گفت: امیدوارم مطالبه و حق مردم ری بر اساس قانون اساسی به آنها باز گردد.

انتهای پیام/ا

https://old.dana.ir/1614254
ارسال نظر
نظرات