شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 11:19 منتشر شده در مورخ: 1399/03/11 شناسه خبر: 1614116
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان:

برنامه‌های 14 و 15 خرداد در زنجان غیرحضوری برگزار می‌شود

برنامه‌های 14 و 15 خرداد در زنجان غیرحضوری برگزار می‌شود
حجت‌الاسلام علی ناصر، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: برنامه‌های 14 و 15 خرداد به صورت غیرحضوری در زنجان برگزار می‌شود و برنامه میدانی در این زمینه پیش‌بینی نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام علی ناصر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: بیشتر برنامه‌های 14 و 15 خرداد به مناسبت سالروز عروج حضرت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد در عرصه فضای مجازی برگزار می شود.

وی بیان داشت: گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای قیام 15 خرداد در فضای مجازی با هشتگ‌های مختلف و در فضای اینستاگرام، توئیتر و کانال‌های تلگرامی اجرایی می‌شود.
 
این مسئول با بیان اینکه تلاش می‌شود تا شخصیت امام راحل به عنوان یک شاخص برای مردم معرفی شود، افزود: ویژگی‌های بارز زندگی امام راحل در قالب فضای مجازی مطرح می‌شود.
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان از فضا سازی شهری با همکاری شهرداری زنجان به مناسبت 14 و 15 خرداد خبرداد و گفت: تلاش می‌شود تا شهر زنجان رنگ و بوی عزای امام خمینی(ره) و شهدای 15 خرداد را به خود بگیرد چرا که امام فرمودند من 15 خرداد را تا ابد به عنوان روز عزای عمومی اعلام می‌کنم.
 
حجت‌الاسلام ناصر با اشاره به وضعیت سفید برخی شهرهای استان، گفت: این شهرستان‌ها می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برنامه‌های میدانی برگزار کنند.
 
وی با اشاره به آمادگی 100 درصدی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان برای برگزاری مراسم میدانی به مناسبت 14 و 15 خرداد، بیان داشت: علیرغم اقدامات انجام شده، این شورای تابع قوانین ستاد کرونا است.
 
 
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1614116
ارسال نظر
نظرات