شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:13 منتشر شده در مورخ: 1399/03/09 شناسه خبر: 1613665
مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان:

زیرساخت‌های لازم برای ماندگاری گردشگر در زنجان فراهم می‌شود

زیرساخت‌های لازم برای ماندگاری گردشگر در زنجان فراهم می‌شود
امیر ارجمند گفت: طرح جامع گردشگری استان زنجان با طرحی نوآورانه اجرایی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر ارجمند امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  موج رسا; اظهار داشت: طرح جامع گردشگری استان زنجان با رویکرد نوآورانه با کار مطالعاتی دقیق در استان اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه تا کنون جلسات مختلفی با اساتید دانشگاه و افراد مرتبط در زنجان برگزار شده است، افزود: چرایی و عدم ماندگاری مسافر در شهر زنجان در قالب این طرح بررسی می‌شود.
 
این مسئول ادامه داد: کار مطالعاتی طرح جامع گردشگری استان زنجان با حضور اساتید دانشگاه زنجان به صورت قوی و با چشم‌انداز مطلوب در حال انجام است.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان افزود: اساتید حوزه‌های مختلف اقتصادی، گردشگری، تاریخی، اجتماعی از دو ماه گذشته کار مطالعاتی طرح جامع گردشگری استان زنجان را برعهده گرفته‌اند.
 
ارجمند با بیان اینکه در قالب این طرح جامع در زمینه معرفی ظرفیت‌ها و قابلیت‌های استان برای ماندگاری بیشتر مسافران و گردشگران زنجان اقداماتی انجام می شود، گفت: استان زنجان دارای ظرفیت‌های بیشماری است که باید معرفی شوند.
 
وی ادامه داد: این طرح جامع برای شهرستان‌های استان نیز در نظر گرفته شده و کار مطالعاتی آنها نیز انجام می‌شود.
 
این مسئول از فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای ماندگاری گردشگر در قالب طرح جامع گردشگری استان خبرداد و گفت: برنامه‌های عملیاتی در این زمینه اجرایی می‌شود.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان افزود: در صورت بهبود شرایط و فروکش کردن تب بیماری کرونا، تابستان برنامه خوبی برای گردشگران خواهیم داشت.
 
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1613665
ارسال نظر
نظرات