شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 12:38 منتشر شده در مورخ: 1399/03/05 شناسه خبر: 1612543

کنایه بایدن به گلف‌بازی ترامپ

کنایه بایدن به گلف‌بازی ترامپ
معاون رئیس جمهور سابق آمریکا به شدت از دونالد ترامپ به خاطر گذراندن تعطیلات آخر هفته در میدان گلف آن هم در بحبوحه بحران شیوع ویروس کرونا انتقاد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا و نامزد پیشتاز حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 میلادی روز یکشنبه در حالی بار دیگر از دونالد ترامپ انتقاد کرد که رئیس جمهور آمریکا بخشی از تعطیلات آخر هفته خود را به انتشار توئیت و بازی گلف اختصاص داده است آن هم در شرایطی که تلفات ویروس کرونا در این کشور از مرز 100 هزار نفر گذشته است.

بر اساس این گزارش، بایدن با انتشار توئیتی خطاب به ترامپ نوشت: ریاست جمهوری به چیزی فراتر از توئیت کردن شما از میدان گلف نیاز دارد.
 
ترامپ تصمیم گرفته است تا تعطیلات روز یادبود را در باشگاه خصوصی گلف خود در ویرجینیا سپری کند.
 
بایدن افزود: ریاست جمهوری چیزی فراتر از توئیت کردن از باشگاه گلف شما است. ریاست جمهوری مستلزم قبول کردن مسئولیت نهایی برای اتخاذ بزرگترین تصمیمات در جهان است. دونالد ترامپ برای این کار آماده نیست. به شما قول می دهم که من برای این کار آماده هستم.
 
انتقادات صریح بایدن در شرایطی است که ترامپ روز یکشنبه توئیت هایی را منتشر کرده و در آنها به شدت به مجری و خبرنگار شبکه ام اس ان بی سی و همین طور جف سشنز دادستان کل سابق آمریکا حمله کرده است.
 
ترامپ همچنین دموکراتها و برخی فرمانداران ایالتهای آمریکا را متهم کرده است که با فشار برای برگزاری الکترونیکی انتخابات، عملا زمینه لازم برای کلاهبرداری و تقلب در انتخابات را فراهم می کنند.
 
این در حالی است که بسیاری از تحلیلگران و کارشناسان بر این باورند که برگزاری الکترونیک انتخابات بهترین راهکار برای جلوگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا است.
 
ترامپ اواخر روز یکشنبه پاسخ توئیت های بایدن و سایر دموکراتها را داد و نوشت: بایدن خواب آلود و نمایندگان و همفکرانش اطلاعات نادرستی را درباره گلف بازی کردن من منتشر کرده اند. آنها تصور می کنند که من همواره باید در کاخ سفید باشم. چیزی که آنها نمی گویند این است که من برای نخستین بار در 3 ماه گذشته گلف بازی کرده ام.
 
ترامپ در ادامه از باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا نیز به خاطر گلف بازی کردن در زمان شیوع بیماری ابولا انتقاد کرد.
 
منبع: تسنیم
https://old.dana.ir/1612543
ارسال نظر
نظرات