شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 10:10 منتشر شده در مورخ: 1399/03/05 شناسه خبر: 1612496
ساعی:

منتظر نظر وزارت ورزش برای آغاز اردوی تیم ملی تکواندو هستیم

منتظر نظر وزارت ورزش برای آغاز اردوی تیم ملی تکواندو هستیم
مدیرفنی تیم ملی تکواندو با بیان اینکه ۱۷ خردادماه به عنوان زمان از سرگیری تمرینات این تیم در نظر گرفته شده است گفت: با نظر ستاد مبارزه با کرونا این برنامه را اجرا می‌کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هادی ساعی با بیان اینکه اصلاح آئین نامه امتیازات در رنکینگ جهانی و المپیک برای همه کشورها یکسان است، گفت: البته باید در نظر داشته باشیم که پیروزی کسب مدال در چنین مسابقاتی فاصله امتیازات را نسبت به رقبا بیشتر می‌کند اما باخت یک تکواندوکار شاید خیلی سخت‌تر باشد.

وی ادامه داد: از این پس باید برای حضور در چنین مسابقاتی ملی پوشان را با آمادگی دو چندان اعزام کنیم چرا که تک تک امتیازات اهمیت بیشتری پیدا کرده و از دست دادن آن برای حضور در مسابقات آتی هزینه‌های زیادی را روی دست فدراسیون خواهد گذاشت.

مدیر فنی تیم ملی تکواندو در مورد تقویم فدراسیون جهانی هم گفت: در شرایط فعلی که ورزش دنیا تحت تأثیر ویروس کروناست، فدراسیون جهانی هم برنامه‌های خود را حداقل تا چهار ماه آینده لغو کرده است. اولین برنامه پیش رو و البته به شرط برطرف شدن مشکلات فعلی، رقابتهای جهانی در رده سنی نوجوانان و پس از آن تیمی قهرمانی جهان در ووشی چین خواهد بود.

ساعی افزود: اگر میزبان شرایط برگزاری مسابقات جام جهانی تیمی را فراهم کند، می‌توان به حضور در این مسابقات فکر کرد. البته که باید با کادر فنی در یک جلسه شرایط را بررسی کنیم ولی در کل بعید است تا پایان سال تورنمنتی برگزار شود.

مدیر فنی تیم ملی تکواندو در مورد آغاز اردوهای آماده سازی هم گفت: طبق تصمیم قبلی قرار است که از ۱۷ خردادماه اردوی آماده سازی آغاز شود اما همه چیز بستگی به تصمیم وزارت ورزش و تصمیم ستاد مبارزه با کرونا دارد. در صورتی که مجوزهای لازم صادر شود، تمرینات را با حضور ملی پوشان از سر می‌گیریم.

منبع: مهر

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1612496
ارسال نظر
نظرات