شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 09:55 منتشر شده در مورخ: 1399/03/02 شناسه خبر: 1611661

کشف جسد مردی با دستان بسته در جنگل های میناب

کشف جسد مردی با دستان بسته در جنگل های میناب
جسد مردی مجهول الهویه در جنگل های روستای دهوشهرستان میناب پیدا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد اسلامی دهیار روستای دهو میناب در گفتگو با  هرمز اظهار کرد:حوالی ساعات ۱۹روز پنجشنبه یکم خرداد ماه یکی از اهالی روستای دهو که در حال بریدن تنه درختان کرت در جنگل های سولان این روستا بود جسد یک فرد مجهول الهویه را در درون گودال شناسایی می کند.

وی افزود: در پی تماس تلفنی این جوان به دنبال کشف این جسد در منطقه جنگلی روستای دهو بلافاصله با همکاری پاسگاه انتظامی، دهیار و شورای اسلامی به همراه اکیپی از ماموران پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و … در محل مورد نظر حاضر شدند و ماموران پلیس تحقیقات مقدماتی خود را جهت شناسایی هویت فرد یاد شده آغاز کردند.

دهیار روستای دهو خاطر نشان کرد: آنچه از شواهد امر پیدا بود اینکه پس از بستن دستان مقتول از پشت سر قتل صورت گرفته و پس از آن قاتل از محل مورد نظر متواری می شود و حداقل ۵ روز از مرگ این مرد می‌گذشت.

اسلامی اذعان داشت:به دستور مقام قضایی جنازه پیدا شده جهت تعیین علت اصلی و چگونگی انجام قتل و انجام آزمایشات لازم کالبد شکافی به سردخانه بیمارستان میناب انتقال پیدا کرد.

روستای دهو با جمعیتی بیش از چهار هزار نفر یکی از روستاهای پرجمعیت بخش مرکزی شهرستان میناب استان هرمزگان است که در فاصله ی ۱۵کیلومتری شهرستان و در جاده ی تیاب واقع است.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1611661
ارسال نظر
نظرات