شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:52 منتشر شده در مورخ: 1399/02/29 شناسه خبر: 1610514
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان:

هشدار مدیریت بحران نسبت به حضور مردم در فضاهای باز و ارتفاعات

هشدار مدیریت بحران نسبت به حضور مردم در فضاهای باز و ارتفاعات
صفی‌الله کرامتی، مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: ضروری است مردم از حضور در فضاهای باز، ارتفاعات و مجاورت با سازه‌های فلزی مرتفع پرهیز کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صفی‌الله کرامتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: به دلیل پیش‌بینی هواشناسی استان زنجان در خصوص رخداد متناوب رعد و برق شدید همراه با رگبار و باران هشدارهای لازم به مردم داده شده است.

وی با بیان اینکه از بعدظهر امروز احتمال بارش باران و تگرگ وجود دارد، ادامه داد: این پدیده اغلب مناطق استان را در بر گرفته و احتمال آسیب به تاسیسات شهری و روستایی، خطوط انتقال نیرو به دلیل وقوع متناوب رعد و برق وجود دارد.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: ضروری است مردم از حضور در فضاهای باز، ارتفاعات و مجاورت با سازه‌های فلزی مرتفع پرهیز کنند.
 
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان با بیان اینکه نیروهای امدادی و مدیریت بحران در آماده باش کامل هستند، افزود: رنگ هشدار هواشناسی زرد و صرفا برای آگاهی دهی به مردم است.
 
کرامتی میزان خسارت وارد شده به دلیل وقوع سیل در شهرستان طارم را ناچیز عنوان کرد و گفت: در سیل اخیر این شهرستان تنها یک خانه که در مسیر سیلاب قرار داشت، دچار آبگرفتگی شدید شد.
 
وی با بیان اینکه برخی از افراد متاسفانه مزارع کشاورزی و خانه‌های خود را در مسیر سیلاب بنا می‌کنند، افزود: علیرغم هشدارهایی که از سوی مسئولان داده می‌شود، احداث چنین بناهایی همواره حادثه آفرین است.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: قرار گرفتن مزارع کشاورزی در مسیر سیل همواره حادثه آفرین بوده و نباید انتظار داشت تا با وقوع سیل در امان بماند.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1610514
ارسال نظر
نظرات