شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 11:10 منتشر شده در مورخ: 1399/02/27 شناسه خبر: 1609695
سرپرست معاونت مسکن راه و شهرسازی زنجان:

رد اعتراض 2429 نفر در طرح ملی اقدام مسکن

رد اعتراض 2429 نفر در طرح ملی اقدام مسکن
سعید شاهین‌فر، سرپرست معاونت مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان زنجان گفت: اعتراض 2 هزار و 429 نفر از ثبت‌نامی‌های مرحله نخست طرح ملی اقدام مسکن در زنجان رد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید شاهین‌فر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: از 10 هزار و 22 نفر ثبت‌نامی در استان زنجان در طرح ملی اقدام مسکن که سهمیه زنجان 9 هزار نفر بود، در مجموع  پرونده 5 هزار و 705 نفر پذیرفته شد.

وی با بیان اینکه برخی از مدارک ثبت شده در سامانه با مدارک ارائه شده از سوی متقاضیان مغایرت داشت، افزود: بخشی از مدارک بررسی و بخش دیگر در سامانه بارگزاری می‌شود.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: پرونده افرادی که در سامانه اعتراض خود را ثبت کرده‌اند بررسی و نتیجه نهایی به این افراد پیامک می‌شود.
 
سرپرست معاونت مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان زنجان ادامه داد: پرونده یک هزار و 757 نفر تکمیل و در انتظار افتتاح حساب هستند که افتتاح حساب به صورت نوبتی انجام می‌شود.
 
شاهین‌فر افزود: پرونده 3 هزار و 200 نفری که اعتراض خود را در سامانه ثبت کرده‌اند، بررسی لازم انجام و اعتراض 2هزار و 429 نفر رد شد.
 
وی با اشاره به اینکه اعتراض کمتر از یک هزار نفر مورد تایید بود، تصریح کرد:  افراد تایید شده مربوط به ثبت‌نامی‌های بهمن ماه سال گذشته بود.
 
این مسئول ادامه داد: پرونده افرادی که اسفند ماه ثبت‌نام کرده‌اند از طریق تهران بررسی و نتایج نیز به متقاضیان پیامک می‌شود.
 
سرپرست معاونت مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان زنجان افزود: ثبت‌نامی‌های اسفند به دو صورت ثبت در سامانه و سرشماره انجام شد.
 
شاهین‌فر با بیان اینکه متقاضیان مرحله دوم پس از دریافت پیامک می‌توانند نسبت به بارگزاری مدارک خود اقدام کنند، افزود: افرادی که در سامانه اعتراض خود را وارد نکرده‌اند به منزله انصراف از ثبت‌نام محسوب می‌شود.
 
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1609695
ارسال نظر
نظرات