شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:48 منتشر شده در مورخ: 1399/02/23 شناسه خبر: 1608632
مدیرکل اوقاف و امور خیریه زنجان خبرداد؛

احتمال بازگشایی برخی از مساجد زنجان در شب‌های قدر

احتمال بازگشایی برخی از مساجد زنجان در شب‌های قدر
حجت الاسلام کرمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه زنجان در مورد بازگشایی مساجد در ساعات محدود در استان زنجان گفت: این احتمال وجود دارد که مساجد استان در شب‌های قدر روزنه به صورت 4 ساعته بازگشایی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام مختار کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ در مورد بازگشایی مساجد در استان زنجان اظهار کرد: نتیجه قطعی بازگشایی مساجد امروز بعد از تصمیمات ستاد ملی کرونا اعلام می‌شود.

وی تصریح کرد: اگر بازگشایی مساجد تایید شود احتمال بازگشایی برخی از مساجد از ساعت 23 تا یک شب به منظور برگزاری مراسمات شب قدر وجود دارد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه زنجان خاطر نشان کرد: در صورت بازگشایی مساجد رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی مورد تاکید بوده با حفظ فاصله یک متری افراد انجام خواهد شد.

وی ابراز کرد: مراسمات شب‌های قدر نیز به صورت زنده از طریق صدا و سیما مرکز زنجان برای مردم پخش می‌شود و مردم می‌توانند از این طریق از مراسمات شب‌های احیا استفاده کنند.

حجت‌الاسلام کرمی ابراز کرد: تا این لحظه اسامی مساجدی که قرار است بازگشایی شود مشخص نشده و بعد از بررسی تصمیمات ستاد ملی در جلسه ستاد استانی مشخص خواهد شد و بعد از آن بلافاصله برای مردم اعلام خواهد شد که کدام مساجد مجاز به بازگشایی خواهد بود.

 

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1608632
ارسال نظر
نظرات