شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:02 منتشر شده در مورخ: 1399/02/16 شناسه خبر: 1606101
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:

بارندگی‌ها اجرای پروژه آسفالت معابر زنجان را به تاخیر انداخته است

بارندگی‌ها اجرای پروژه آسفالت معابر زنجان را به تاخیر انداخته است
عباس راشاد، رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: بارندگی متناوب موجب شده تا پروژه آسفالت معابر شهر زنجان هنوز اجرایی نشود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس راشاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: پروژه‌های عمرانی شهرداری زنجان طبق سال‌های گذشته در حال اجرا است و وقفه‌ای در این زمینه نداشته‌ایم.

وی افزود: در کمیسیون امور مناقصات جلسات برگزار و عده‌ای از برنده‌ها مشخص شده است و زمان اجرای برخی پروژه‌ها نیز کاملا مشخص است.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: اولویت کمیسیون معاملات بررسی مناقصات مربوط به ساماندهی و آسفالت معابر است تا اقدامات لازم برای ساماندهی معابر انجام شود.
 
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه برخی برنده‌های مناقصات در شهر زنجان مشخص شده است، افزود: پس از اعلام برنده‌ها این افراد نیاز اخذ تاییدیه از بخش‌های مختلف دارند.
 
راشاد خاطرنشان کرد: پس از اخذ تاییدیه‌های لازم محل و کارگاه به پیمانکاران اعلام شده و فعالیت‌های عمرانی مشخص شده آغاز می‌شود.
 
وی گفت: بارندگی متناوب موجب شده تا پروژه آسفالت معابر شهر زنجان هنوز اجرایی نشده و در طول روز اجازه فعالیت به گروه‌های اقدام و پیمانکاری داده نشود.
 
این مسئول میزان اعتبار عمرانی شهرداری زنجان را نصف بودجه شهرداری در سال جاری عنوان کرد و گفت: از اعتبار نزدیک به 500 میلیارد تومانی شهرداری زنجان، بیش از 40 درصد به اجرای پروژه‌های عمرانی اختصاص یافته است.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1606101
ارسال نظر
نظرات