شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 18:21 منتشر شده در مورخ: 1399/02/15 شناسه خبر: 1605948
سرپرست بازرسی کل استان زنجان:

استقرار هیئت‌های بازرسی در 8 اداره کل استان زنجان/ مردم شکایات خود را اعلام کنند

استقرار هیئت‌های بازرسی در 8 اداره کل استان زنجان/ مردم شکایات خود را اعلام کنند
خمسه سرپرست بازرسی کل استان زنجان از استقرار هیئت‌های بازرسی در 8 اداره کل استان زنجان به منظور بررسی عملکرد این دستگاه‌ها خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالفضل خمسه در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به استقرار هیئت‌های بازرسی در هشت اداره کل استان زنجان اظهار کرد: این هیئت‌ها عملکرد دستگاه‌ها را به صورت دقیق بررسی می‌کنند.

وی تصریح کرد: عملکرد دستگاه‌های اداره کل ثبت اسناد و املاک، شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان، اداره کل پدافند غیرعامل، اداره کل بهزیستی، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خدابنده، بانک کشاورزی، شرکت توزیع نیروی برق استان، مدیریت امور شعب بانک‌های ملی و ملت استان زنجان توسط هیئت‌های بازرسی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

سرپرست بازرسی کل استان زنجان عنوان کرد: هیئت‌های بازرسی از 13 اردیبهشت ماه در ادارات بانک کشاورزی، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خدابنده، شرکت شهرک‌های صنعتی استان مستقر هستند و در بقیه ادارات نیز از امروز مستقر شدند.

وی خاطر نشان کرد: اگر شهروندان و کارکنان از عملکرد و اقدامات این ادارات شکایات و یا اعلاماتی را دارند می‌توانند گزارشات خود را به هیئت‌های مستقر در این ادارات اعلام کنند.

خمسه با تاکید بر اینکه مردم اگر شکایتی دارند می‌توانند از طریق شماره‌های 136 و 331000 شکایت‌های خود را گزارش دهند افزود: سامانه رسیدگی به شکایات سازمان بازرسی نیز به نشانی اینترنتی  http://shekayat.bazresi.ir آماده دریافت شکایات و اعلامات شهروندان در این زمینه است.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1605948
ارسال نظر
نظرات