شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 18:18 منتشر شده در مورخ: 1399/02/15 شناسه خبر: 1605899
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان:

بسته‌های بهداشتی در بین خبرنگاران استان زنجان توزیع شد

بسته‌های بهداشتی در بین خبرنگاران استان زنجان توزیع شد
عبدالله جعفری، رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: بسته‌های بهداشتی در بین خبرنگاران استان زنجان از سوی سازمان بسیج رسانه این استان توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالله جعفری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا;  اظهار داشت: با شیوع بیماری کرونا در کشور و به تبع آن در استان زنجان رسانه‌های این استان پای کار بوده و با جمع‌آوری اطلاعات موثق به ارائه گزارش و خبر در این زمینه پرداختند.

 
وی با بیان اینکه همدلی رسانه‌های استان با مدافعان سلامت قابل تقدیر است، افزود: ارسال به موقع اطلاعات و گزارش‌دهی به مردم به صورت روزانه موجب شد تا اقدامات مدافعان سلامت در استان بیشتر دیده شود.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: رسانه‌های استان با به تصویر کشیدن اقدامات مدافعان سلامت، گروه‌های جهادی و کمک‌های مومنانه مردم خیر استان زنجان گام تاثیرگذاری در اطلاع‌رسانی برداشته و توانسته‌اند تا به امروز در کنار مسئولان استانی باشند.
 
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: همچنین در راستای لبیک به فرامین مقام معظم رهبری در زمینه کمک رسانی به آسیب دیدگان از کرونا و نیازمندان استان زنجان نیز رسانه‌ها در خط مقدم اطلاع رسانی بوده و در مشارکت موثر در این زمینه خوب درخشیدند.
 
جعفری با بیان اینکه دو ماه مجاهدت شبانه روزی کادر درمانی استان از چشم تیزبین رسانه‌های استان دور نماند و اطلاع‌رسانی مناسبی در این زمینه انجام شد، ادامه داد: برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی نیز برای پیشگیری از بیماری کرونا به خوبی نمایش داده شد.
 
وی خاطرنشان کرد: اقدامات خودجوش برخی رسانه‌های استان در زمینه تامین بسته‌های معیشتی با وجود سختی‌های موجود بر سر راه رسانه‌ها و آسیب‌های مالی متحمل شده، نیز قابل تقدیر است.
 
این مسئول با اشاره به اینکه رسانه‌های استان برای عبور از وضعیت سخت استان اقدامات رسانه‌ای خوبی را به نمایش گذاشتند، افزود: سازمان بسیج رسانه استان زنجان نیز در کنار رسانه‌های استان بوده است و خدمات این قشر را ارج می‌نهند.
 
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان از توزیع بسته‌های بهداشتی در میان خبرنگاران استان زنجان خبرداد و گفت: این بسته ها در روزهای گذشته توزیع شده است.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1605899
ارسال نظر
نظرات