شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:22 منتشر شده در مورخ: 1399/02/14 شناسه خبر: 1605531
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان:

بارش‌های اخیر، خسارتی در استان زنجان نداشته است

بارش‌های اخیر، خسارتی در استان زنجان نداشته است
صفی‌الله کرامتی، مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: بارش‌های اخیر باران و تگرک خسارتی به استان زنجان وارد نکرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صفی‌الله کرامتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: بارش رحمت الهی در استان زنجان از ابتدای سال جاری خسارت چندانی به بار نیاورده است و تنها برخی کشاورزان به دلیل سرمازدگی محصولات دچار خسارت‌های جزئی شده‌اند.

وی با بیان اینکه میزان بارش‌ها در استان به گونه‌ای بود که تبدیل به سیل نشد، افزود: برای امروز و فردا نیز سیل احتمالی برای استان پیش‌بینی نشده است.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: پیش‌بینی بارش برای دو روز آینده در استان‌های شرقی کشور خواهد بود و احتمال بارش پراکنده در استان زنجان وجود دارد که منجر به سیل نمی‌شود.
 
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان یادآور شد: دیروز 10 میلی‌متر بارش باران در استان ثبت شد که با تگرگ شدید در برخی نقاط مواجه بود اما خسارت جدی به کشاورزان وارد نکرده است.
 
کرامتی خاطرنشان کرد: با اعلام هواشناسی استان در خصوص احتمال وقوع سیل هشدارهای لازم به کشاورزان و باغداران داده می شود تا از خسارت جلوگیری شود.
 
وی گفت: همچنین اطلاعیه‌های ستاد بحران استان به مردم برای عدم حضور در طبیعت، کنار رودخانه‌ها و مسیل‌ها در پیشگیری از حوادث احتمالی تاثیرگذار بوده است.
 
با اشاره به ثبت اولین غرق شدگی در استان زنجان در سال جاری، گفت: جوان 30 ساله خرم‌دره‌ای به دلیل استفاده از قایق پلاستیکی و از دست دادن تعادل خود در سد کینه ورس غرق شد.
 
وی گفت: تا کنون در سدهای استان غرق شدگی نداشتیم که با مرگ این جوان، نخستین مورد ثبت شد.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1605531
ارسال نظر
نظرات